Wpis z mikrobloga

Jest jakiś stopień zaawansowania w linuxy, jeśli przychodzi dzień ze trzeba dać Bartkowi unsuba? Jak sobie tak obczajam po czasie różne filmiki i testy to gada tak sprzeczne rzeczy, że głowa mała. Sympatyczny facet, świetnie buduje społeczność, zaraża zajawką ale kuźwa...

-czyste ubuntu złe, czysty arch dobry
-wolność i wybór! vs to powinno być tak i tak i tak, bo ja tak lubię
-pomocne elementary złe i śmieszne vs ''kurła kto by nowy wiedzioł jak to ogarnąć''
-tu wszystko działa out of the box, także super!
-chrońmy prywatność i opensource no ale macie tu brazylijskie distro z gigantyczną bazą zamkniętych sterowników, łał!
-oeeesu nic się nie zmienia vs oeeeesu ale to zyebali
-no to co zyebali to w sumie spoko jest, ale mogli to zostawić tak jak było

#linux
eeehhh - Jest jakiś stopień zaawansowania w linuxy, jeśli przychodzi dzień ze trzeba ...

źródło: oardefault

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Aż tak to nie. Sporo rzeczy ogarnia i mocno pomógł świeżakom wejść w temat, ale dzisiaj mam wrażenie że trochę go dopadł 'syndrom Szustaka'. Były konkrety dzięki którym 'wszedł na falę' a dzisiaj nawala już tyle filmików że sam nie wie co mówi i o co mu chodzi - byle na kanale ciągle coś się działo i żeby paczki od widzów przychodziły.
  • Odpowiedz
  • 0
@Spell_17: Wiadomo. Byle dla zasięgów. Ale lać wodę i na takie banalne pytanie nie umieć/nie chcieć odpowiedzieć to już też jest sztuka xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Spell_17: Ja się z nim już parę razy pożarłem w komentarzach, ale potem ogarnąłem, że.. to wszystko idzie w myśl zasady 'nie ważne jak gadają, ważne żeby gadali' i podejrzewam, że z tego wpisu też będzie się cieszył.
  • Odpowiedz
@eeehhh Ogladam gościa od jakiegos czasu i mam podobne spostrzeżenia.Wlasnie skonczylem ogladac film o Endless OS gdzie narzeka na EULA po czym stwierdza, ze i tak nigdzie nie ma prywatnosci.
Jego testy opieraja sie glownie na odpaleniu distro na virtualce, podnieceniu sie ikonami, tapetami, wersjami jądra i ogolnym laniem wody i zachwalaniem, ze linux najlepszy wszystko dziala i po co komu zly obrzydliwy windows.Przypominaja mi sie czasy jak mialem ze 14 lat.Wtedy
  • Odpowiedz
est jakiś stopień zaawansowania w linuxy, jeśli przychodzi dzień ze trzeba dać Bartkowi unsuba?

@eeehhh: ten gość jest na poziomie takiego mówcy dla osób które zbytnio dużego doświadczenia z Linux nie mają aby posłuchać przy obiadku. Ogólnie bym powiedział, że każdy coś powyżej 2lat z Linuxem czy script kiddle można sobie darować oglądanie go i traktować jego gadanie z przymróżeniem oka i raczej jako takie gadanie niż wielce odkrywcze czy interesujące
  • Odpowiedz