Wpis z mikrobloga

@nyanian Xddd

Jeśli tak się boisz o PR Hamasu to jest już to woda na młyn ze ponad 30 tysięcy osób w 5 miesięcy zginęło, więc może powinieneś adresować swojego posta do narodu wybranego. Ten konwój to tylko wisienka na torcie #!$%@? izraelskiej armii która nawala do wszystkiego co się rusza.

Hamas jest zły ale nie usprawiedliwia to zbrodni Izraela
w Gazie nie slychac o ludziach umierających z głodu, jest pełno państw w Afryce gdzie rakiety nie spadają na głowę a ludzie potrzebują pomocy ale to nie jest medialne


W Azji czy Ameryce Łacińskiej pewnie tez sa takie miejsca

chcącemu nie dzieje się krzywda, jest tysiąc lepszych miejsc do dokarmiania głodnych niż obszar wojny Hamasu z Izraelem


@Towarzysz_Pawulon To jedź i im pomóż, a nie dysponuj innymi. Skoro uznał, że będzie pomagał
@Projecto: nie jest zatwierdzona przez WHO przynajmniej ja takiej informacji nie znalazłam, ngo z takim certyfikatem sa specjalnie szkolone, musza miec wysokiej jakości i sprzet i bierzaco informacje o niebezpieczeństwach, tutaj tego zabrakło, to czasem tak jakby rzucic sie z motyka na slonce, sorry ale nie kazdy powien pomaca w strefie gazy gdzie jest diametralnie inna sytuacja niz covid czy Ukraina
@Szalom: nie usprawiedliwia ale tam nie ma opcji. Jest żyć albo zginiesz. Mam ci przypomnieć jaka organizacja jako jedyna w historii zaatakowała uczestników na pokojowej olimpiadzie?
Izrael musi dokończyć to bo inaczej będziesz miała pełzający terroryzm najgorszej maści. Tak, cywile giną ale tylko dlatego, że są mięsem armatnim dla hamasu. Te słodkie dzieci by ci gardlo podcięły na lajcie bo są niestety wytresowane przez reżim
@BenAli: ależ ja nie chcę nikomu narzucać, po prostu nauczka dla innych by nie ładować się w bardzo ciężki konflikt, wyjątkowo modny wśród zachodniej lewicy, gdzie nawet głód nie jest dużym problemem (wg raportu WHO z marca tego roku większy problem głodu występuje już w Indiach czy Pakistanie)