Wpis z mikrobloga

@Mamm0nIndygo: wrzucił film na Tańcule którym zniszczył mu wizerunek oraz wrzucił film na Stanowskiego który zrobił ponad 200k wyświetleń i zebrał za ten film propsy, chłopie obudź się XD typowy hejter Ferrariego, pomawia o bycie farmazonów, a nie potrafi wydukać tych "farmazonów", a jak już wydukane zostaną te farmazony to prawda jest taka, że to nie są farmazony XD
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: farmazonie, Ferrari wrócił z Tajlandii i od razu wrzucił storke, że opaski wysłał i poprosił żeby osoby które maila nie podały w donate (taki był warunek) żeby mu wysłałi maile bo 2 osoby nie wysłały, to z tymi opaskami to mem, a Ty w to uwierzyłeś XDD
  • Odpowiedz
@Mamm0nIndygo: dzieciaku, to komentarze przeczytaj XDDDD, nawet widzowie Stanowskiego pisali, że nikt tak Stana nie wyjaśnił jak Ferrari, obudź się XD, pomijam fakt, że nawet jakby wrzucił słaby film to nie byłoby to farmazonem bo poprostu mówił, że wrzuci film - i wrzucił i to całkiem dobry, weź się chłopaku serio obudź xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Legit_Info_12: To przeczytaj też komentarze pod filmami baxtona też przychylne bo normiki walą konia. Tam nic nowego nie było powiedziane. Taka prawda zrozum w końcu że twój idol popełnia błędy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Mamm0nIndygo: dzieciaku, Ty nie rozumiesz co się do Ciebie pisze i myślisz, że będę na to samo odpowiadał cały czas argumentami XD, Twój argument "Ferrari farmazon bo wrzucił na storke info, że wrzuci film na Stanowskiego, no i faktycznie wrzucił" XDD
  • Odpowiedz
@Mamm0nIndygo: XDD Ty małolat nie znasz pojęcia słowa "farmazon" xd, mówił, że wrzuci film - wrzucił film i to bardzo dobry gdzie nawet propsy dostał od ludzi od Stanowskiego, nie wrzuciłby filmu to powiedziałby farmazona co od razu nie czyniłoby go to farmazonem;), farmazonem to jest np Boxdel który cały czas kłamie i wszystkich w ch*ja robi, a nie Ferrari który powiedział, że wrzuci film po czym DOTRZYMAŁ SŁOWA i
  • Odpowiedz
  • 0
@Legit_Info_12: K---a "małolat" ale rozumiesz że on pisał że to będzie zajebiste nowe info itd. a nie było? Nie było nic ciekawego więc farmazon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gdzie nawet propsy dostał od ludzi od Stanowskiego

Dowód anegdotyczny który jest gaszony tym samym dowodem anegdotycznym o komentarzach spod filmu baxtona.
Zrozum że nie każdy jest perfekcyjny a na wykopie amadi się przyjął jako farmazon ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Mamm0nIndygo: dobra, Ty udajesz, nie ma opcji xd, i jeszcze te "na wykopie amadi się przyjął jako farmazon" to, że się coś przyjęło to jedno, to jaka jest prawda to drugie ;), 0 argumentów masz i udajesz, że nie rozumiesz co się do CIebie pisze XD
  • Odpowiedz
@Mamm0nIndygo: byku, skończ trollować XD, nie obchodzi mnie czy podobał Ci się film czy nie, obchodzi mnie fakt, że tak jak mówił dotrzymał słowa + obchodzi mnie też to, że nawet WIDZOWIE STANOWSKIEGO spropsowali film Ferrariego, a jakby nie spropsowali to nic by się nie stało ;) + obchodzi mnie też to, że nazywasz go farmazonem, a nie potrafisz wymienić ani 1 XD
  • Odpowiedz