Wpis z mikrobloga

@Kagernak: Szkoda tych zeszłorocznych wyborów, bo naprawdę były duże szanse na odsunięcie Erdogana od władzy (,) Ale jest tak jak powiedziałeś, chodzenie na wybory ma sens, co pokazały nasze październikowe wybory. A już za tydzień będzie kolejna okazja, by odsunąć PiS od władzy, ale tym razem nie na poziomie krajowym, a lokalnym. Ja osobiście się na wybory wybieram i polecam to wszystkim wyborcom, którzy gardzą PiSem, bo
  • Odpowiedz
@Kagernak: @Koziom łatwiej pójść na wybory parlamentarne niż lokalne z własnego doświadczenia zastanawiam się czy warto iść za tydzień głosować na dinozaurów z PO byle tylko nie dopuścić pisowców do korytka. Obstawiam niższą frekwencję a bo PIS pokonany a już nie trzeba się starać. W czerwcu obstawiam jeszcze niższą frekwencje i wielkie zwycięstwo jedynej racji Konfederacji. Ważne by powtórzyć mniej więcej wynik z października. Pis jest w defensywie i walczy o
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Naprawdę już się ludzie rozluźnili?
Jestem z Wrocławia i idę na wybory. Już nawet sobie wybrałam kandydatów na radnych i nie przekraczają oni 40 roku życia także nie wiem o jakich dinozaurach piszesz?
Jedyne co mnie denerwuje to kandydaci startujący na prezydenta Wrocławia. Jeden lepszy od drugiego/drugiej. To tak żartobliwie oczywiście ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@Sin-: Czasem jednak jak ktoś mieszka na wsi to nie za bardzo wiadomo na kogo głosować. Przykładowo u mnie na radnych startują głównie starsi ludzie o których niewiele wiadomo poza tym, że jeden ma tartak a jeśli facet ma tartak to znaczy, że inteligenty, przedsiębiorca i się na radnego nadaje. Poza tym większość kandydatów pitoli przede wszystkim o pierdołach jak wyremontowaniu boiska a to wielu ludzi (w tym i mnie) nie
  • Odpowiedz
@Kagernak: Rozumiem. Moim skromnym zdaniem lepiej wybrać kogoś kto chce coś zrobić i jest w miarę bystrym człowiekiem. Wówczas wiek tak bardzo nie przeszkadza.
Najgorzej wybrać osobę niewykształconą i nieskłonną do działań. To stracona kadencja.
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: Poczytaj sobie o nich to więcej się dowiesz. Może mają coś ciekawego do zaproponowania? A jak nie to są pewnie inne komitety. Byle nie PiS bo przy tym złodziejstwie to będziesz miał po mieście. Przecież tam gdzie wygrają to upchną swoich i będą żerować.
  • Odpowiedz
@Sin-: Jak kogoś znam nawet osobiście to wiem kto jakie ma konkrety i co wyprawiają to ciężko się przełamać. O Pis się nie martwię bo pomimo przewagi demograficznej (mało młodych, dużo emerytów głównie wdów większość po wioskach i głosuje na jedyną słuszną partię) zawsze wygrywa PO ze znaczną przewagą, przeważnie te same gęby od 20 lat i do sejmu zabetonowane. Taki dyks, w okręgu wygra PIS w mieście wygra PO a
  • Odpowiedz