Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o dzisiejsze święto bezbecji, portal Tu Wrocław właśnie puścił taki oto "żarcik"

https://www.facebook.com/tuwroclaw/posts/pfbid0N8LoZDUFUicsX8QxWstyTrWn5ARbB9hrED6AXmgFkEhRsVT5ePW2yazhed9RXoxcl

Oczywiście ludzie nie ogarnęli, że to fejk i w komentarzach na fb oraz głównie na lokalnych grupach szczują na Ukraińców

Brawo, #!$%@?

#ukraina #wojna #primaaprilis #wroclaw #rosja
Tumurochir - Jeśli chodzi o dzisiejsze święto bezbecji, portal Tu Wrocław właśnie puś...

źródło: temp_file1313312558446258958

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Tumurochir: nie od dzisiaj na Breslau mówi się Bandersztat i to nie tak że jest niechęć Polaków do nowych Ukraińców a do tych starych co przyszli za nimi po wojnie straszni ludzie - nie pozwalali córkom zadawać się z polakami/lachami, jak mordobicia to zawsze oni, roszczeniowi, patola, przemoc domowa i dokuczanie sąsiadom. Koszmar.
Jedynie wojna, migracja i polski pacyfizm sprawia że jakoś wytrzymaliśmy z nimi tyle dekad
  • Odpowiedz
@Grooveer: @Tumurochir Mam flashbacki jak w latach 90. ktoś sobie w gazecie zażartował na prima aprilis że jakiś reaktor eksplodował i chmura radioaktywna zmierza nad Polskę. Moje małe nóżki ledwo nadążały za biegiem mamy, i jeszcze nigdy mnie tak mocno nie trzymała za rękę...
  • Odpowiedz
@Tumurochir byłem we wrocku niedawno, na każdym kroku ukry, gorzej niż w krk, nawet sobie koncert na rynku urządzili, serio nie polecam nikomu odwiedzać tego miasta, nie dziwię się że żart czerstwy, w żadnym miejscu jak dotąd nie czułem się tak.obco

a w tym słynnym zoo, tabliczki są w języku polskim. i ukraińskim, brak angielskiego xd
  • Odpowiedz