Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (46 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

ŚWIĘTA HUOPSKIE
Jak wiadomo wszem i wobec, mamy wielkanoc. Święta spędzam po trzeźwemu jak bozia przykazała. Wczorajszy dzień spędziłem praktycznie poza domem na łonie natury. Jak tylko #!$%@?łem żurek to wsiadłem na #rower i zrobiłem łącznie 33,3 km. Mało, ale to przez to, że jak dojechałem do celu to spędziłem tam czas na nic nierobieniu i spacerowaniu. Nie rozpisuję się zbytnio bo nie ma zbyt wielu "newsów". Dzisiaj też idę na rower i zrobię więcej kilometrów.

Mokrego.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu #rower
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (46 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: 434431513_7238106426310195_4654519936237990026_n

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: mega ładnie, teraz jak huop się rozruszał, wejść na wyższy poziom i wprowadzić regularność, jakbyś jeździł dzień w dzień to już byś sobie nawyk wyrobił i wyregulował hormony
  • Odpowiedz
  • 3
@bonus: nie no jasne, tylko ja pracuje po 12h w kolchozie. Zamierzam smigac rowerem w kazdy dzien wolny, ale wiadomo jak to jest - czasami cos wypadnie i nie ma czasu. No i ja to bardziej na silownie zamierzam smigac jak dostane wypłate, rower jest czysto rekreacyjnie.
  • Odpowiedz
  • 4
@Dan188: pogoda dopisuje, i no serio zajebiscie jechac i ogladac sobie po drodze jakies rzeki, lasy itp. Ja śmigam drogami rowerowymi i asfaltem bo mniej się męczę = więcej zobaczę.
  • Odpowiedz