Wpis z mikrobloga

@jarekzxc: Powiedziałbym, że ma małe szanse, ale nie że nie ma żadnych szans. Po prostu mało jest facetów, którym podoba się taki typ kobiety. Oni boją się silnych i niezależnych kobiet. Ona jest kobietą o tzw. grubej kości i nie posiada twarzy królewny. Do tego jeździ na motorze crossowym oraz uprawia sztuki walki. Faceci omijają takie kobiety z daleka, ale są oczywiście wyjątki. Jako przykład podam Martynę Wojciechowską. Z twarzy ładniejsza
  • Odpowiedz
Jako przykład podam Martynę Wojciechowską. Z twarzy ładniejsza od Beaty. Weszła na Czomolungmę, zaliczyła rajd Paryż Dakar, objechała świat wzdłuż i wszerz, a chłopa na stałe jak nie było tak nie ma.


@Aprilwine: Wojciechowska po prostu jest jeb.nięta
  • Odpowiedz
@Aprilwine: Wojciechowska miała chyba dwóch mężów? Ma tez córkę spłodzoną w małżeństwie. Sądzę, że to nie ona się nie nadaje do związków, tylko faceci nie dowożą na dłuższą metę. No i do dziś nie wiadomo, co odwalił Kossakowski.
  • Odpowiedz
@jedna_odpowiedz powiem Ci, że idealnie pasuje stwierdzenie "faceci boją się silnych kobiet". Taka Martyna pod względem charakteru idealnie pasowała do Przemka. Podróżniczka, ciekawa różnych obyczajów i kultur kontra pani psycholog specjalizacji chorób genetycznych.
  • Odpowiedz
@Dlugi_1111: jedyne, co mi przychodzi do głowy, to że Martyny więcej nie było niż była z powodu jej stylu życia, a ta piękność od wad genetycznych siedzi na tyłku w ośrodku, który wybudował i zawsze jest pod ręką. Ale skoro mu tryb życia Martyny nie pasował, to po kiego się z nią żenił? Żeby tuż po ślubie puścić się z kimś bardziej pasującym? A ta psycholog też dobra. Wdać się w
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Wojciechowska to silna babka, pewna siebie, zdecydowana i na pewno świadoma swojej wartości - pewnie nie byłaby w stanie tkwić w związku, który w jakimś aspekcie bardzo by jej nie leżał. Dlatego jest sama. A że ma dużo roboty i zajęć, to jest w stanie żyć bez faceta.

Natomiast do potencjalnej rolniczki nic nie mam - ale nie wiem czy byłabym w stanie na dłuższą metę jej słuchać 😖 sorr
  • Odpowiedz
Wojciechowska to silna babka, pewna siebie, zdecydowana i na pewno świadoma swojej wartości - pewnie nie byłaby w stanie tkwić w związku, który w jakimś aspekcie bardzo by jej nie leżał. Dlatego jest sama.


@agaem: gówno prawda. Jest jebnięta i tyle. Związek to wzajemne posłuszeństwo, wsparcie i realizacja powinności stanu, a nie szlajanie się po świecie i pieprzenie o emancypacji czy rzekomej samorealizacji.
  • Odpowiedz