Wpis z mikrobloga

#lunch71

McDonalds (Rynek 30)

Odkąd prowadzę ten tag i proszę o sugestie do wpisów, najczęściej pojawiającą się propozycja jest właśnie to miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lokal nie posiada menu lunchowego, ale mają jakieś systemy punktów i kuponów, więc pewnie dałoby się kupić poniższe trochę taniej.

Na zdjęciu wrap z kurczakiem i sałatka z oliwą w cenie 31,10zł.

Sałatka składa się z mieszanki sałat i pomidora, w połączeniu z oliwą da się to zjeść, doznania smakowe świetnie podkreśla drewniany widelec.
Wrap, hmm - kurczak nie był surowy. 10/10

Porcja ogólnie dość mała, inne lokale przyzwyczaiły mnie, że w tej cenie wyjdę bardziej najedzony, co za tym idzie - jest to idealne miejsce, aby iść na lunch, gdy nie jest się głodnym.

Z plusów tego baru, miejsc w lokalu jest dużo i na zamówienie nie trzeba długo czekać, do tego wegetarianie i weganie pewnie też coś znajdą dla siebie (nieustępującego jakością pozycjom mięsnym).

#heheszki #primaaprilis

O co chodzi z tymi wpisami? Pracuję w centrum #wroclaw i często zastanawiam się, gdzie iść na #jedzenie71 w ramach lunchu. Wiele miejsc odleciało z cenami, jednocześnie sporo fajnych lokali pozostaje mało znanymi. Jako, że nie znalazłem zbyt wielu sensownych zestawień rekomendacji, sam opisuję miejsca, które wydają mi się ciekawe, chwilowo udaje mi się wrzucać tutaj coś raz na tydzień.
Jeśli znasz jakiś lokal, który nadawałby się na tę listę, daj mi znać tutaj lub w prywatnej wiadomości, uprzedzam że nie jestem zainteresowany żadną formą współpracy w zamian za promowanie lokalu
gbyrka - #lunch71

McDonalds (Rynek 30)

Odkąd prowadzę ten tag i proszę o sugestie d...

źródło: mc

Pobierz