Wpis z mikrobloga

#kononowicz rzadko już odwiedzam ten tag, bo uniwersum stało się zwyczajnie nudne. Aczkolwiek przeczytałem trochę o nowej aferze i szczerze jak ktoś uważa , że ten kredyt na bańkę to nie fejk , to jest równie naiwny jak Knur xD Może i szukał jakiegoś tam miejsca pod farmę fotowoltaiczną itp. ale kurde żaden bank mu nie da kredytu na bańkę pod tak niepewny biznes jak kanał youtube'owy xd Jeżeli to bierze na firmę to musiał brać to na sorfay sp z.o.o. , pytanie jakie ona ma dochody, aczkolwiek wątpliwe że dali mu ratę 40k. Musiałby mieć przynajmniej z 60-70 k obrotu.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patryk-hukalowicz: Jest to trochę dziwne, no ale na pewno przecież wszystkiego temu informatorowi nie mówili.

No chyba że ta bańka to "kredyt' u jakichś Gruzinów to by tłumaczyło sranie pod siebie jeszcze lepiej. XD
  • Odpowiedz
@patryk-hukalowicz: sam jestem ciekawy. Aktualnie nie man się nawet gdzie dowiedzieć, gdyby to było z 10 lat temu t9 bym wiedział xD ale tak na dobrą sprawę, co jeśli wszystkie nieruchomości wniósł do majątku spółki, zarabiał na kondonie 40-50k i wszystko co ma jest zastawione pod ten kredyt? Różne rzeczy ten świat widział, naciąganie ile się da kwoty kredytu też.
  • Odpowiedz
@patryk-hukalowicz: daj spokój te zarobki na polskich YT to farmazon, zarobil może te 30-40kzl ale po przelewie za wyświetlenia przez 6-7 miechów

Był już taki jeden ze ponoć wykręca 40kzl w miesiąc to szybko się okazało że przy takich wyświetleniach to miał około 2,5kzl.....na miesiąc

Ma logikę koles by zarabiał 40kzl na miesiąc od 4 lat i teraz chciał brać kredyt jak wykręcił przez te lata 2mln przychodu xD
  • Odpowiedz
@Arnoldwszywka: 50k mógł mieć ze wszystkich kanałów w szczytowych miesiącach kiedy niektóre filmy miały ponad pół miliona wyświetleń a szoty ponad 100k.

Wiadomo że nie miesiąc w miesiąc, ale z drugiej strony trochę tej kasy też musiało być, bo mnóstwo kleszczy do obdzielenia, nawet jesli dostają tylko ochłapy.
  • Odpowiedz
Ma logikę koles by zarabiał 40kzl na miesiąc od 4 lat i teraz chciał brać kredyt jak wykręcił przez te lata 2mln przychodu


@Arnoldwszywka: No właśnie nie ma tu logiki. Pewnie przewalił wszystko na głupoty, albo woreczki strunowe i towar z majtkomat.pl On pochodzi z nizin społecznych i nie potrafi zajmować się pieniędzmi. Jest to tak zwany syndrom dziedziczenia biedy. Ile by nie miał, to i tak straci.
  • Odpowiedz
Był już taki jeden ze ponoć wykręca 40kzl w miesiąc to szybko się okazało że przy takich wyświetleniach to miał około 2,5kzl.....na miesiąc


@Arnoldwszywka: taa 2,5kzł i z tego opłacałby wszystkich tych pomagierów białostockich?
  • Odpowiedz
@Wszebor: no właśnie, 50 k to był szczyt szczytów. Nie chce mi się tutaj szukać danych takich jak algorytmy youtube'a itd. ale 40k to mają TOPy wszystkich typu Friz w szczytowych momentach. Kiedyś fiodor wspominał , że Ksiek zarabia koło 6k i na dzien dzisiejsze wydaje mi się to bardziej realna kwota , pamiętajmy, że w czasach fiodora uniwersum było dużo bardziej popularne. Dzisiaj to już właściwie popluczyna po tych
  • Odpowiedz