Wpis z mikrobloga

Ta młoda pobije jakiś rekord w liczbie listów. Ale trzeba jej oddać, że wygląda na sympatyczną. Ciekawe czym to spie*doli.
Her Tusk też raczej będzie miał spore branie. No i ten pierwszy, nie pamiętam jak się nazywał, ale widać bardzo chciał się pochwalić wypasioną chatą i umiejętnością prasowania koszul, zatem to też znajdzie to swój efekt w dużej ilości listów.
Nie kumam tej sadowniczki Beaty. Coś mnie ominęło, czy ona się wychowała w uesej? Bo ma taki akcent jak Polka, co przed chwilą wróciła z wakacji u wujka z Ohio.

#rolnikszukazony
  • 4
Sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest zerowa szansa, że dupcia ma problem ze znalezieniem sobie faceta. Tik Tok Tik Tokiem, ale gdyby tak można było jakieś drzwiczki uchylić i się wkręcić na początek w jakąś rólkę w serialiku TVP to by był już lepszy level ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
@Korowiov: ja mimo wszystko będę tym romantykiem, który wierzy w to, że jest dojrzałą jak na swój wiek dziewczyną, która ma poukładane w głowie, ma jakieś wartości i faktycznie szuka kogoś z kim mogłaby założyć rodzinę. No więc jeśli tak jest, to tik toki, instagramy raczej nie są dobrym miejscem by kogoś odpowiedniego znaleźć. Czy takim miejscem jest program telewizyjny? Też nie do końca jestem przekonany, ale to już pewniejsze niż