Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, oglądam ten mecz City i tak mnie naszły wnioski z oglądania futbolu przez ostatnie 20 lat - Guardiola to jeden z najlepszych trenerów w historii, jeżeli nie najlepszy, ale nikt mi tak nie obrzydził piłki na wysokim poziomie tak, jak on. Ten futbol jest dominujący, totalny, ale jest też po prostu NUDNY. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale gry jego drużyn po prostu nie chce się oglądać, i to nie z tego powodu, że od tej gry bolą oczy, ale dlatego, że jego drużyny po prostu usypiają widza. Geniusz, ale geniusz, który zabił tę grę.

#mecz #pilkanozna
  • 13
  • Odpowiedz
@Maurelius: nie wiem o co Ci chodzi, mi się właśnie chce W #!$%@? oglądać coś takiego. Masz drużynę, która stara dominować się przeciwnika i jeśli przegrywa to tylko ze względu na nieprzewidywalność piłki. Przecież to nie jego wina, że inni są gorsi. Plus, to nie jest tak że on gra tylko posiadanie i bezsensowne podania, proszę zobaczyć ile City strzeliło w 3 ostatnich sezonach goli po szybkich kontrach.

Pan Guardiola kot
  • Odpowiedz
@Maurelius: szczerze mówiąc całe te gówno taktyki zbrzydły piłkę, lepiej było oglądać jak mecze polegały na dryblingach na pełnej i wymianie ciosów. #!$%@? szachy ze staniem i czekaniem na jedno podanie w pole karne
  • Odpowiedz
@Maurelius: Aż tak to nie. Otto z Grecji wygrał Euro totalnym antyfutbolem. Zobacz Real z Lipskiem. Łunin lepszy od Belga. Real rozpaczliwie broni i kto gra dalej w LM? Real. Cel w futbol uświęca środki. Ostatnia ekipa co grała pięknie i coś wygrała to MŚ 2002 Brazylia, jak oni pięknie grali, ale to było mega dawno już.
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89 hiszpania grała pięknie i zdominowała piłkę reprezentacyjną na kilka lat, potem przegięli z ilością podań, posiadaniem i eksperymentami typu gra bez napastnika no i skończyło im się to złote pokolenie
  • Odpowiedz
@Maurelius: miej nieograniczony hajs na zawodników -> dominuj w 90% meczów, aż dziwne, że działa XDDD jak liverpool ich cisnął w ostatnim meczu to aż wybijali piłkę na oślep i grali na czas, taka to dominująca drużyna XD Guardiola to TOP OF THE TOP trener, ale nieograniczony budżet i możliwość skompletowania dwóch równorzędnych jedenastek na najwyższy poziomie tez robi swoje
  • Odpowiedz
@Maurelius: dużo bardziej cenię kloppa który robi drużynę beż wydawania miliardów na piłkarzy. Tak działał w bvb, mainz i teraz w Liverpoolu.
  • Odpowiedz