Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich polityków najbardziej gardzę karierowiczami niskich lotów, przez niektórych zwanych "samorządowcami". Serio musicie zasrać każdy wolny kawałek płotu i każdą latarnię, jak byście tymi wyborami mieli zbawić świat? Otóż większość z was to osoby bez jakichkolwiek kompetencji merytorycznych czy mocy sprawczej, tym samym gnój który zrobiliście, ma jedynie leczyć wasze ego i kompleksy. A musicie mieć z tym duży problem, bo poziomem desperacji zawstydzacie kandydatów na posłów i prezydentów. Dlatego w najbliższych wyborach, największy spamer i każdy kut*fon który nachodził mnie w domu tracą mój głos, niezależnie od barw. Zapraszam wszystkich wykopków do tej zabawy. #polityka #wybory #samorzady
Charz - Ze wszystkich polityków najbardziej gardzę karierowiczami niskich lotów, prze...

źródło: 20240331175836

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Charz: +1

Masz w 100 % rację i tyczy się to każdego, niezależnie od partii (Od PO/PIS po Lewicę/Konfederację). Pasożytnictwo i populizm. Natomiast w Polsce jesteśmy tak podzieleni, że mój partyjniak lepszy niż twój i gdybyś teraz podał przykład jakiejkolwiek partii, to by się zlecieli jej wyznawcy i cię obsmarowali xD
  • Odpowiedz
@Charz: Ostatnio jakiś debil od platfusow postawił na zatloczonym parkingu przed szkołą przyczepę z bilboardem ze swoją mordą.
Wszyscy rodzice są zgodni, może nie wiedzą jeszcze na kogo głosować na radnego, ale już wiedzą na kogo nie głosować.
  • Odpowiedz