Wpis z mikrobloga

Czy huop ma szanse na dziewczyne?
180cm, bemben (kazdy ptaszek musi miec daszek hyhy) 25lvl, samochód, brak długów, miasto wojewodzkie, zero zakoli i dbam o fryzure, higiene, mam ladne perfumy
Ryj 5/10 wg photofeelera, ciężka nieleczona depresja, brak pasji, z zainteresowań tylko gry kąkuterowe i te bez prądu. Na tinderze max mialem po 10 zbieranych po 2-3 miesiące tylko zazwyczaj jedna czy dwie odpisywały po czym kontakt sie urywał plus brak znajomych eh
Ale nie pale i nie pije i brzydze sie tym wiec laska co naduzywa alko albo pali jest od razu skreślona
#przegryw #podrywajzwykopem
  • 23
  • Odpowiedz
ehh tez tak myslalem, znaczy myśle dalej i jestem coraz bardziej przekonany, że tak jest i będzie


@MetalowyBieg: przecież stan psychiczny jest zmienny i to od ciebie zależy czy się chcesz zmienić. Jeśli ci się uda ogarnąć psychikę a potem ciało aby było widać, że potrafisz sam o siebie zadbać wówczas twoje szanse na znalezienie kogoś będą wynosiły około 98,5%
  • Odpowiedz
  • 0
@TakiSobieLoginWykopowy chlopie ale to nie tak ze siedze w domu i placze, staram sie zyc jak normalny czlowiek, utrzymywac relacje z innymi ludzmi itp
Próbowałem sie fizycznie zmieniac 20kg zrzucone na samej diecie a dalej waga stoi mimo że dołożyłem wysiłek fizyczny jednak im wiecej ćwicze tym wiekszy apetyt mam, jak nie ćwiczyłem to starałem sie nie przekraczać 2k kalorii dziennie zwykle to było 1800-1900 a teraz potrafi podejść pod 2500 i
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg czyli gadały z tobą tylko z czystej kurtuazji. Z takim statsami będzie bardzo ciężko, ale jak schudniesz ogarniesz depresję i dobra pensje to może coś ci skapnie po 30. No i najważniejsze pytanie: jakie perfumy wariacie
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: nie jest źle, z 180 cm jakaś na pewno się znajdzie, dowal jeszcze trochę looksmaxxingu, aby tak do 6 dobić i znajdź sobie jakieś bardziej kreatywne hobby (gdzieś ją trzeba poznać, jakieś chodzenie po muzeach zawsze git, niektóre lubią takich cichych), a powinno być coraz lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-nowakowy pytanie co moge w looksmaxxing wlozyc, do barbera chodze, dość "oskarkową" fryzure se robie w sensie frenchcrop co moim zdaniem najlepiej pasuje do mojej mordy, jedynie co to ubrania ale nie zamierzam siw ubierac w niewiadomo co bo mam swoj styl i tyle no
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: mewing, żucie twardych gum i gua sha, aby szczękę jakoś wyrobić. śpij 8h, serio to dużo zmienia. masz zęby w porządku, czyli proste i białe? może brwi wyreguluj i przyciemnij jakąś henną, jeśli masz jasne, a jeśli cerę masz nienajlepszą to polecam wkręcić się w tematy pielęgnacyjne, bo skóra zmienia wszystko. co do ciuchów to najważniejsze, aby były czyste, wyprasowane i najlepiej jakieś lepsze jakościowo, bo to widać
  • Odpowiedz
  • 0
@jan-nowakowy śpie po 10-12h zęby równe ale lekko żółte, jak bym miał hajs to bym zrobił sobie tureckie, ubrania nosze z sklepów typu militaria.pl innych sobie nie wyobrażam, brwi/rzesy mam 10/10 wg komsmetologów itp
A szczęke no cóż ryj mam dość kartoflany, myslalem ze to wynika z nadwagi ale naciagnalem do tyłu skóre i w sumie niewiele sie zmieniło i nawet jak dotykam to czuje zaraz pod skórą kości
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg bardziej chodzi o to, aby ta szczęka była ostra, nie ważne jaki kształt, bo to trochę oznaka młodości - na starość skóra wiotczeje. co do ubrań to trochę słabo, bo jednak loszki lecą bardziej na elegancików, ale jakiejś na pewno się spodoba
  • Odpowiedz