Wpis z mikrobloga

Prawo budowlane to żart, domy muszą być budowane minimum 3 metry od granicy działki czyli 6metrów, chyba że stykają się garażami to wtedy gites bo bliźniak jest na jednej działce, wgl ile deweloper zarabia na takich łączonych garażach? Nwm czy tylko mi to przeszkadza że nie ma tam między nimi nawet tej 2-3 metrowej przerwy łącznie. Teoretycznie stykają się tylko garażami, nie mają wspólnego komina i nie powinno się słychać sąsiadów ale jakoś odstraszają mnie takie inwestycje
#nieruchomosci
Szemiques - Prawo budowlane to żart, domy muszą być budowane minimum 3 metry od grani...

źródło: 1000002355

Pobierz
  • 8
Nwm czy tylko mi to przeszkadza że nie ma tam między nimi nawet tej 2-3 metrowej przerwy łącznie.


@Szemiques: Jeśli stykają się tylko garażem, to nie ma większego problemu. To praktycznie dom jednorodzinny.
@Tomek_tls: masz rację, przepisy pewnie też się zmieniły przez ostanie 20 lat. W moim przypadku decyzja oobejmował jeszcze uwzględnienie sąsiada. Przed wprowadzeniem MPZP. Teraz w całości chyba za to odpowiada właśnie plan, a jak go nie ma to WZ. Czyli urząd decyduje.