Wpis z mikrobloga

  • 125
@marsjanin2012:

Kontakt tylko telefoniczny, można dzwonić do późnych godzin nocnych

Bardziej obstawiam że dodał nr kontaktowy do jakiejś nie lubianej osoby, żeby ją zamęczyli telefonami
  • Odpowiedz
@Kearnage: Sam raz tak zrobiłem handlarzowi samochodów, który mnie #!$%@?ł. Wystawiłem rowerek dziecięcy marki premium za darmo, bo "dziecko wyrosło i graci garaż", kontakt tylko telefoniczny. Najpierw usunęli numer z ogłoszenia, ale edytowałem, w końcu zbanowali mi konto, ale sądząc po wiadomościach, gość miał dużo telefonów i SMS-ów. XD
  • Odpowiedz
@drazekorsarze dokup sobie etui za 500 zł bo jak ci spadnie ta droga zabawka to kaplica, naprawa kosztuje więcej niż chiński telefon i to nowy. W zupełności wszystkim wystarcza tylko nie tobie. Ale ciebie pocieszę, mój dom jest jak iPhone pro Max.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012: ale to ty cznosku dzwonisz x2 xD powiedz jeszcze ile metrów masz #!$%@? frędzlu :D. Jak to mawiano w mej rodzinie, za biedny jestem zeby kupowac tanie chinskie gowno i wymieniać co 2 lata, dla mnie to możesz się obwiesić tym chinskim badziewiem i bujac jak na odpuscie wokol tego swojego domku na #!$%@?, (tak wiem ze srajfony sa tłuczone na chinskich czesciach, tylko ze jest subtenla roznica bycia pod
  • Odpowiedz
@drazekorsarze uderz w stół a nożyce się odezwą, mieszkam we Wrocławiu frędzlu, telefon to jest Realme i nic nie ma z reklam, nic nie zamula już go tłukę ze dwa lata. Za to u appla jest pełno mikropłatności i ogólnie wszystko dążę do wyssania kasy na przykład brak SD. Dobrze że jest taka konkurencja a przynajmniej Samsung dał 7 lat wsparcia i inni też podniosą.
  • Odpowiedz