Wpis z mikrobloga

@meemphis11: Tu "pieski":) Stanowskiego mają rację, hejt w słóweczkach na niego a np. gwałty ciężarnych kobiet w Ukrainie przez ruskich to nie to samo. Ale wiadomo w rosji żyje się fajowo! XD swoi ludzie! XD tylko władzy nie krytykuj! bo możesz wyjść oknem na 13 piętrze wieżowca. Gówno nie kraj.
  • Odpowiedz
@mfg56 ale właściwie co on tam takiego powiedział strasznego?
Że ma żonę, dzieci i ułożone życie tam i on nikogo nie zabija?
No to wybrał wygodne życie swojej rodziny ponad wyższe wartości.

Oczekiwanie, że każdy człowiek dookoła będzie super bohaterem zawsze stawiającym wyżej wartości ponad komfort swój i swojej rodziny jest dosyć mocno odklejone od rzeczywistości. Szanuje takich ludzi mocno, ale nie można oczekiwać od każdego dookoła, że będzie superbohaterem.

Najbardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
@mfg56: Rybus ma tam żonę Rosjankę, dzieci, teściów. Łatwo pisać takie farmazony sprzed komputera w Polsce ale nie zazdroszczę mu jego położenia. Pewnie jego rodzina po prostu nie chce przeprowadzić się z wielu względów gdzieś indziej. Życie rodzinne, prywatne jest dla niego ważniejsze niż inne wartości. Nie nam tego oceniać.
  • Odpowiedz
W ruskiej lidze jest trzech hiszpańskich trenerów, i jeden Czech.
Zawodników obcokrajowców jest cała masa. Ciekawe czy w innych krajach też tak się media nad nimi pieklą.
  • Odpowiedz
@Matpiotr: No właśnie mówię, że to nie jest takie łatwe, bo prawdopodobnie taka przeprowadzka dla niego to bilet w jedną stronę, a wątpię, że jego żona chciałaby wyjechać na zawsze z Rosji i zostawić np. swoich rodziców.
  • Odpowiedz
a co, źle piszą?


@mfg56: No właśnie źle. Można krytycznie oceniać decyzję Rybusa, ale jeśli ktoś stawia znak równości między pozostaniem w Rosji (znając wszystkie okoliczności rodzinne etc.) a udziałem w ludobójstwie, to jest zwyczajnie idiotą. Tak jak do tej pory sam miałem do Rybusa negatywny stosunek (choć wiedziałem, że musi mieć straszny mętlik w głowie, i nie uważałem go podłą kreaturę), tak teraz marzy mi się, żeby te dzbany z
  • Odpowiedz
@meemphis11: a mnie ciekawi dlaczego sie tak nie odpalili jak wyszlo na jaw ze ich redakcyjny kolega Dominik ''Amigo'' Piechota od dobrych 10 lat kradl reportaze innych dziennikarzy
  • Odpowiedz
@meemphis11: Wszystkie te krytyczne wpisy powstały na urządzeniach wyprodukowanych za pomocą wyzyskiwanej taniej sily roboczej w komunistycznych Chinach które dopuszczaja sie ludobójstwa na ujgrach i planują wojnę z tajwanem oraz wspieraja technologicznie rosję. Wspieracie rezim i wyzysk. Jestescie ludźmi Xi Jinpinga. Jestescie obrzydliwi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@meemphis11: nie rozumiem tego ujadania na Maćka Rybusa, chłop nie popiera inwazji tak jak spora część rosyjskiego społeczeństwa, co było widoczne, chociażby podczas ostatnich wyborów prezydenckich. Te jego szkalowanie przypomina mi wielki bojkot Auchana i decathlonu podczas gdy sami Ukraińcy normalnie robili tam zakupy.
  • Odpowiedz