Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@popiolka @Wezwoguleicstont miałem pobierane we wtorek, a wyniki po około tygodniu mają być w przychodni z której miałem skierowanie. Więc dodatkowo będę musiał czekać na kontakt od pani doktor.
Sam guz i tak będzie do wycięcia, ale trzeba najpierw go zbadać.
  • Odpowiedz
@Andr3v: Trzymaj się Mirku, rzadko są od razu złośliwe, najprawdopodobniej to nie będzie nic groźnego. Nawet gdyby był rak (mała szansa) to raki tarczycy to chyba najlepsze co można wylosować. Najłatwiejsze w leczeniu i najlepsze rezultaty.
  • Odpowiedz
Ale spokojne święta. Wcale się nie martwię tym, że czekam na wyniki biopsji mające wykluczyć nowotwór.


@Andr3v: no to dobrze, tak trzymaj
  • Odpowiedz
@Andr3v: nie martw się Mirek. Miałem takiego samego, biopsja wykazała że zmiana nie groźna. Potem po 4 latach pilnowania zmiany pod okiem endokrynologa, wchłonęła się i zniknęła. Teraz tylko kontrolnie chodzę raz na 2 lata. Będzie dobrze
  • Odpowiedz
@Andr3v będą pozytywne i tego się trzymajmy. Nie dopuszczaj innych myśli do siebie. Nie będę pisać, że wiem jak się czujesz, bo to zwykle #!$%@?, ale jestem z Tobą. Jechałem na tym samym wózku i wiem, że mimo wszystko trzeba myśleć pozytywnie. Nie daj się #!$%@?, miras!!!
  • Odpowiedz
@Andr3v: mi wykluczyli (czym Gliwice były nawet w szoku taki ze mnie rodzynek) i od 2 lat się #!$%@? żeby się dowiedzieć co to jest bo wyciąć się nie da xd
  • Odpowiedz
  • 0
@depay znaczy i tak każdy (radiolog, endokrynolog i lekarz od biopsji) po drodze mi mówi, że bez znaczenia na wynik jest to do wycięcia.
@Wezwoguleicstont no właśnie wynik pozytywny oznaczałby nowotwór. Tak samo jak przy teście na chorobę - wynik pozytywny potwierdza obecność. Stąd napisałem pomyślny.
@finch88 ja czekam też na decyzję co dalej z tym. Ale to głównie zależy od tego co wyjdzie na biopsji.
  • Odpowiedz