Wpis z mikrobloga

@bary94pl no bo to nie jest to samo, bo jak grali w Diablo 2 to byli w podstawówce. Nie wzdychają do gry tylko do wspomnień z beztroskiego dzieciństwa.
Ja tak wzdycham do World of Warcraft. Pamiętam te czasy jak wracało się z podstawówki, rzucało plecak i szło na raid. No ale wtedy byli ludzie, był vibe. Teraz ani czasu ani sposobności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vader-Poland problem jest zgoła inny. Ci sami spoceńcy do teraz grają w D2. W międzyczasie doszło POE i teraz Last epoch. I jak POE i Last Epoch mają systemy przygotowane pod granie wielokrotne tak diablo 4 jest zwykłą wydmuszką. Fajnie można sobie przejść z raz może ale tam są kardynalne błędy w mechanikach, które nie powinny nastąpić. Ale tak to już jest w korpo jak patrzy się na słupki, a nie na
  • Odpowiedz
@orgin246 no ale skoro tak, to te słupki nie powinny się zgadzać - tak jak to miało miejsce w nowym BFie. Chociaż, są teraz pod egidą Microsoftu więc cholera wie jak to się odniesie do nowej codzienności.
  • Odpowiedz
@Vader-Poland to tak niestety nie działa. Diablo 4 miało ogromną premierę. Reklamami napierdzielali strasznie mocno i hype na sprzedaż wytworzyli ogromny. Porównując to bf2042 nie miał marketingu. Teraz diablo stara się o nowych graczy przy sezonach bo jak kupisz grę to może kupisz jeszcze season pass. I tak się kręci biznes.
  • Odpowiedz
  • 0
@GratisLPG pewnie, że fajne. Po prostu czepiają się wszystkiego czego tylko można. Fakt, na końcu nie ma nic do roboty, ale sama przygoda jest super.
  • Odpowiedz
bo jak kupisz grę to może kupisz jeszcze season pas


@orgin246: tylko, że w "normalnych" season passach kupując raz i zdobywając wszystkie poziomy masz wystarczającą ilość waluty żeby następny season passy mieć za darmo ale nie u bli$$arda
  • Odpowiedz
hejt jest pewnie od spoceńców


@bary94pl: ja w poprzednim sezonie wbiłem setny poziom postacią, ale w obecnym już mi pary nie starczyło i porzuciłem grę może po kilku tygodniach. W dalszym ciągu nie żałuję zakupu, bo grałem od premiery i trochę godzin nabiłem. Niestety tak jak w każdym innym h&s po czasie przychodzi refleksja, że w sumie to w kółko robię to samo. Są oczywiście tytuły z lepszym endgame, ale mnie
  • Odpowiedz