Wpis z mikrobloga

#zalesie #motoryzacja #bekazpodludzi ##!$%@? #seat zapisalem sie do grupy na fb seat leon bo moze ktos mial podobny problem i stwierdzam ze rzesza ludzi to jakies #!$%@?.

#!$%@? serio ludzie wrzucaja foty i szukaja poklasku dla ich 15 letnich gruzow jak fitują z nowymi felgami albo wydechem gdzie koszt felg to jest prawie kosz zakupu samochodu albo inni #!$%@? tyle hajsu w jakis car audio, spoilery itp. ze rownie dobrze mogli by sobie kupic nowsze auto

Ja rozumiem jakby to bylo jakies unikatowe stare bmw, mercedes czy nisan skailain ale nie #!$%@? jakis buraków 15 letni typu seat leon ford focus czy vw golf, ja #!$%@?.

A jak zobaczylen posta typu hej podpowiecie co dolozyc do auta zeby wygladalo agresywniej xD do leona z 2006 roku xD #!$%@? jego mac.
Jak sobie pomysle ze tacy ludzie wydaja na oklejenie takiego gruza wiecej niz to auto warte to mnie cos rozwala w srodku.
  • 8
  • Odpowiedz
@kodecss: Też niestety jestem na takich grupach. Ostatnio jakiś chłop przekonywał i pisał, że wolałby jeździć leonem 1 niż leonem 3 xD
  • Odpowiedz