Wpis z mikrobloga

Łaszczyk to jest przykład typowego sebastiana z pod bloku
Szara bluza łysa głowa z dziurami wzrok tęskniący za rozumem koleś myśli że jest chvj wie kim bo ma bilans 32-0 gdzie ponad połowa jego walk jest z ogórkami z ujemnym bilansem przykład takiego plastusia co lał leszczy w federacji Trenera Mirka
Przecież skoro śmiał się z Ferrariego i go lekceważył na każdym kroku że on nic nie potrafi to powinien go zlać w MMA bez problemu w końcu trenuje całe życie i jest SPORTOWCEM
Jakbym go nie znał a zobaczyłbym go to pomyślałbym że chce mi ukraść portfel i telefon a nie że jest jednym z najlepszych pięściarzy w kraju w swojej kategorii wagowej
#famemma #boks #amadeuszferrari
Teemcio - Łaszczyk to jest przykład typowego sebastiana z pod bloku
Szara bluza łysa ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Teemcio: Ferrari go wypromował a on ma jeszcze wiecznie pretensje, powinien być mu wdzięczny. Wystarczy spojrzeć jak mu Instagram wyboostowal.
  • Odpowiedz
@Teemcio: zobaczyłbym ten rewanż, szkoda, że Łaszczyk w tym MMA nie wyjdzie xd, przecież ja tak całkiem poważnie uważam, że teraz Łaszczyk by bez problemu nawet w MMA wygrał, Ferrari zrobił regres od tamtej walki, a Łaszczyk teraz bardziej obyty w tym MMA by był, dziwi mnie czemu on tak obsrany
  • Odpowiedz
@Teemcio: Połowe, zeby tylko, on cały rekord ma nabity na kelnerach, jak ktos z przeciwnikow ma fajny rekord to polecam przejrzec go na boxer orgu, to też kelner tylko 2giej iteracji, i tak dalej, polski boks jest smieszny
  • Odpowiedz