Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam. Kupiłem wczoraj kod aktywacyjny GTA4, który trzeba było wpisać na Rockstar Launcher. GTA4 zainstalowało się poprawnie i można było spróbować zagrać. Pograłem chwilę i kiedy chciałem zapisać stan gry, zaczęły się problemy... Nie mogę zapisać stanu gry, ciągle wyskskuje mi komunikat o tym, że jest to niemożliwe. Kiedy postanowiłem wyjść całkowicie z gry załącza się czarny obraz i nie mogę wrócić na pulpit. Kiedy zresetowałem laptopa i ponownie chciałem pograć to wyskakuje mi info o konflikcie synchronizacji chmury i tak za każdym razem. Czy da się to jakoś ogarnąć, żeby można było pograć spokojnie? Dodam, że mam od 2017 roku GTA5 i działa normalnie a z GTA4 takie problemy... Pozdrawiam serdecznie.
#gta4 #gta5 #gta #gry #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
ować zagrać. Pograłem chwilę i kiedy chciałem zapisać stan gry, zaczęły się problemy... Nie mogę zapisać stanu gry, ciągle wyskskuje mi komunikat o tym, że jest to niemożliwe. Kiedy postanowiłem wyjść całkowicie z gry załącza się czarny obraz i nie mogę wrócić na pulpit. Kiedy zresetowałem laptopa i ponownie chciałem pograć to wyskakuje mi info o konflikcie synchronizacji chmury i tak za każdym razem. Czy da s


@mirko_anonim: zobacz czy tu
  • Odpowiedz