Wpis z mikrobloga

#pies #psy #psiarze
Czy ktoś może mi wytłumaczyć czemu podwórkowy pies moich teściów ignoruje dorosłych, ale próbuje atakować moje dzieci? Dziecko (8 lat) wysiadło tylko z auta a ja zauważyłam, że pies stał się w mowie ciała bardziej łowiecki i warczący. Pies został odciągnięty, zaraz po tym gdy chlapnął zębami za kurtkę

teściowie nie mają dzieci u siebie, wzięli go jak był młody (jak to na wsi), moje dzieci się z nim nie bawią, bo w dzień jest w boksie (jak to na wsi) a rzadko odwiedzamy teściów, przyjechaliśmy w odwiedziny gdy pies był już wypuszczony z boksu
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwudziestydrugi: boks może nie jest największy (raczej nie spełnia wymogu z ustawy), ale jest najlepszym rozwiązaniem dla wiejskiego psa, pies na noc jest zawsze wypuszczany. Jak obserwuję tego psa gdy biega swobodnie, to nie wygląda na zestresowanego.
Dziecko przez zachowanie tego psa boi się czworonogów.
  • Odpowiedz
@oluchna: psy generalnie nie lubia dzieci z urzedu. A jesli nie sa do niech przyzwyczajane to juz w ogole. Zupelnie normalne. Dlatego zawsze mowie, dzieci i pies to nie jest dobra mieszanka. Ale ludzie to debile.
  • Odpowiedz
  • 0
@kyloe: tia, jaką masz alternatywę dla psa w obejściu które nie ma ogrodzenia?
Nie wszyscy ludzie traktują psa jak członka rodziny i nic na to nie poradzisz.
  • Odpowiedz
@oluchna: Mój pies też nie lubi dzieci i ludzi jak mają czapki z daszkiem czemu tak reaguje nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie lubi jeszcze pijanych ludzi i z torbami takimi upchanymi
  • Odpowiedz
@oluchna:No nie wiem, może nie mieć psa? Serio po #!$%@? ludziom pies robiący za żywy alarm i jeszcze wypuszczany na noc i to w obejściu gdzie nie ma ogrodzenia? Zeby go samochód #!$%@? czy zeby kogos pogryzł?
  • Odpowiedz