Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie krótka piłka pytanie o #perfumy bo nie mam konta

Jaki zapach będzie typowym crowd-pleaser? Nie chę nic oryginalnego wyszukanego, tylko coś do sprawdzi się idealnie zarówno w biurze jak i na randce. Oczywiście najlepiej żeby jeszcze nie było jakieś turbo drogie xD.
Przewąchałem sporo zapachów ale na blotterze w sieciówkach, więc doświadczenie globalne może być inne.
- Dior Sauvage - bardzo fajny (cena trochę mniej), wersja EDT też fajna ale jak mam zły dzień to kojarzy mi się z kostką do kibla
- Chanel BdC - testowałem to kiedyś tyle razy ale zawsze wydawał mi się jakiś nijaki? mało intensywny? chyba też nietrwały. Z pamięci kojarze że spodziewałem się więcej po nim do dosyć popularny
- Dylan - z tego co pamiętam daje trochę gumą balonową?
- Versace Eros - z tego co pamiętaj daje cytrusami ale nie jest to jakieś przyjemne i przypominało mi chemię domową do czyszczenia
- Terre D'Hermes - jest w nim coś fajnego, a z drugiej strony herbaciany xD (no i cena)
- Boss Bottled - słynny Boss ale komplenie NIE
- YSL Y - z tego co pamiętam to niby okej ale tylko okej
- Valentino - owocowe ulepy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie krótka piłka pytanie o #perfumy bo ni...

źródło: 101172_r0_940

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:

- Dior Sauvage - bardzo fajny (cena trochę mniej), wersja EDT też fajna ale jak mam zły dzień to kojarzy mi się z kostką do kibla


zobacz prada luna rossa carbon, podobna do sauvage, ale bardziej wygładzona
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: czytając Twój post mam 3 obserwacje:
1) wymieniasz typowe mainstreamowe crowdpleasery po czym narzekasz, że są nijakie - czy na pewno szukasz czegoś uniwersalnego?
2) narzekasz na cenę stosunkowo tanich perfum, pytanie czy znasz ich cenę z Douglasa i Sephory czy z najtańszych perfumerii? Jeśli to pierwsze to https://perfumehub.pl/ będzie pomocne - porównywarka cen perfum, tylko legitne perfumerie
3) zazwyczaj zapach do biura jak i na randke to dwa
  • Odpowiedz