Wpis z mikrobloga

@pawelswd: chciał tyle jak był na yt. Teraz może trochę inaczej wyglądać sytuacja. Plus pamiętaj, że on komentował konfy prime za podróbkę koszulki jakiegoś piłkarzyka bo lubi się z Bezim
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: Nieprawda. Chciał tyle za walke ze zwyrolem jak był już pół roku zbanowany na YT. Poza tym po cholere ma iśc do PRIME jak może się bić w FAME? To bez sensu. Nie oszukujmy się. PRIME to federacja dla ludzi, którzy nie mieszczą się na karcie FAME. Lubie tą federacje ale taka jest prawda
  • Odpowiedz
Poza tym po cholere ma iśc do PRIME jak może się bić w FAME?


@pawelswd: fejm mu też nie da 1.5kk za walkę jeśli nie będą mogli konf z jego udziałem puszczać na yt.
Plus on w ogóle nie chce się bić bo wie, że dostanie na dziurę i psycha już kompletnie siądzie. Oglądałem czasem jego shoty jak tam się odnosił do różnych afer i on zupełnie inaczej wyglądał i gadał.
  • Odpowiedz
@pawelswd: ja obstawiam, że skoro nie podjął się walki w zwyrolem po pandorce to już się żadnej nie podejmie. Skoro tam dali zwyrolowi 1.5kk to i jemu by mocno podsypali bo to byłaby mocno zasięgowa walka.
Tyle, że on ma zbyt słabą psychikę do tego.
Z tym występem na prime to mi chodziło mi tylko o fajne zestawienie, którego nikt inny raczej nie zorganizuje. Bo sento jest nie przewidywalny a nitro
  • Odpowiedz