Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś coś takiego że po zjedzeniu drobno zmielonego pokarmu po jakimś czasie pojawiało się uczucie w okolicach mostka / środku klatki piersiowej jak by coś tam stało?

Przy tym też uczucie zalegania i kasłania w celu wydalenia tego ale bez rezultatu? Co to może być mecze się tak już od godziny próbując to odkrztusic ale bez skutku.

Jako że jestem nerwicowcem na tle lękowym boje się żeby nie stanęło mi coś w tchawicy i żebym się nie udusił tym bardziej że zaraz idę spać i może się to stać podczas snu...

#pytanie #lekarz #pomocy #problem #lek #nerwica #nerwicalekowa
  • 8
  • Odpowiedz
@HxRT0301: pardon ...sam mam ptsd takze jestem w stanie poniekad zrozumiec ale nie jestem w stanie pomóc w tej konkretej sytuacji, może spróbuj czymś zajać mysli, poruszać sie...w każdym razie spokojnej nocy
  • Odpowiedz
  • 0
@joekey ja juz nie wiem jak z tym żyć czasami te objawy wydaja się tak realne że człowiek fiksuje i nie potrafi normalnie funkcjonować...

Przeszedłem tego już tyle a dalej jakieś nowe rzeczy się przytrafiają które powodują lęk i zamartwianie.... Kołatanie serca i skurcze dodatkowe to przy tym co teraz mam to była zabawa w piaskownicy.. nie sądziłem że przeniesie się do takiego stopnia że będę się bał jeść żeby się czasem
  • Odpowiedz
  • 0
@TakiSobieLoginWykopowy najgorsze że mogę oddychać tylko przy oddychaniu czuje jakbym miał coś w przełyku tchawicy? Od czasu do czasu czuje że mam coś w gardle ale nie mogę tego odchrzaknac choć by nie wiem jak wysilał gardło...
  • Odpowiedz