Wpis z mikrobloga

Hej, pytanko mam. Marzy mi się w samochodzie podświetlenie nóg na 4 miejscach plus wciśnięte kilka delikatnie świecących światłowodów w deskę i może drzwi. Ile orientacyjnie powinienem przygotować gotówki na wizytę u elektryka samochodowego? Sam tego nie zrobię bo chcę, żeby światła włączały się odrazu po otwarciu auta i gasiły powiedzmy po włączeniu świateł drogowych, a nie z pilota jak to jest w zestawach z allegro, a raczej nie czuje się na siłach, żeby samemu grzebać w kablach i się gdzieś podlaczac. Sam zamontuję, ale z podłączeniem wolę pojechać do fachowca. #samochody #elektronika #mechanikasamochodowa
  • 11
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jezu serio? To odpada. Myślałem, że wystarczy podpiąć dwa kabelki we właściwe miejsca, jakiiś sterownik i heja max z 400 zł za robociznę. Dzięki za odpowiedzi. Latarkę se przykleję pod fotelem :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@walokid nie no ja sam sobie bym poprowadził, powciskal i zostawilbym tylko końcówki kabli w jakimś jednym miejscu do podłączenia bo zanim znajdę w necie gdzie co i jak podłączyć to wieki miną.
  • Odpowiedz
@D3SP3RO: podłącz to sobie do lampki w dachu która pewnie się już prawidłowo zapala i gasi razem z otwieraniem drzwi i tym co się dzieje w aucie.

Natomiast jak tam jest jakiś ściemniacz na PWM to różnie to może działać z ledami
  • Odpowiedz
@D3SP3RO: jeśli chodzi o auta grupy VAG to wystarczy że pobierzesz program elsa i tam będziesz miał rozpiske całej elektryki. Jak jest w innych markach to nie wiem
  • Odpowiedz