Wpis z mikrobloga

Ma ktoś forda mondeo mk4 w opolu i dałby do niego wsiąść i zobaczyć jak się siedzi itd? Jakoś wieczorem któregoś z najbliższych dni? Za przysłowiowe piwo?
Bo planuje kupić pewnie korzystając z jakiejś firmy która sprawdzi ale wolałbym wiedzieć czy w ogóle wygodny i warto. A nie mam jak i kiedy to sprawdzić bo mało ich w opolu na sprzedaż i trochę mi głupio tylko testować, a te co mnie interesują są 100-200 km i głupio jechać tylko po to. A niestety tylko wieczorem mogę aktualnie więc też nie sprawdził bym takiego auta w serwisie czy coś więc jechać, wsiaść a potem wysyłać firmę i potem jeszcze raz jechac i kupić... Masakra. Nie wiem jak to rozwiązać stąd pytanie i prośba :)
#opole
#auto
#ford
#mondeo
#kupnosamochodu
  • 4
  • Odpowiedz
@Loloman jak sie siedzi czy jezdzi? Jak jezdzi to jest roznica miedzy wersjami silnikowymi wiec warto byloby wsiąść w to co Cie interesuje. Poza tym wyposażenie tez sie rozni w zaleznosci od wersji. Ja mam i polecam. Jedyny minus to spalanie w miescie, pali tyle co mustang :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@dEJWS

@Loloman jak sie siedzi czy jezdzi? Jak jezdzi to jest roznica miedzy wersjami silnikowymi wiec warto byloby wsiąść w to co Cie interesuje. Poza tym wyposażenie tez sie rozni w zaleznosci od wersji. Ja mam i polecam. Jedyny minus to spalanie w miescie, pali tyle co mustang :D

Chociaż siedzi. Bo jazda itd to już przeżyje te różnicę i można poczytać itd. ale jak sie siedzi nie ogarniesz jak nie siądziesz
  • Odpowiedz