Wpis z mikrobloga

@programista15cm: Spotykasz taką dziewczynę, nic nie wiesz o jej przeszłości.
Wydaje się fajna lekko cicha i zaczynacie tworzyć relację. Dochodzi do mitycznego seksu i nagle jej flashbacki się uruchamiają i robi inbę.

I potem myślisz czy to Ty coś zrobiłeś czy coś. Karuzela #!$%@? Mój drogi.
  • Odpowiedz
@darknightttt:

nie z czymś a z kimś. Ta osoba ma problemy psychiczne i powinna je leczyć a nie zajmować się związkami. Przecież nawet nie wspomina tam, że szuka stałego partnera więc o co ty się martwisz?


To nie jest dla mnie osoba.
Nie wspomina ale wyobraź sobie że poznajesz taką dziewczynę i coś do siebie macie. Nie masz świadomości że to coś ma tak przetyraną psychikę i jest emocjonalnym zombie. I
  • Odpowiedz
wyobraź sobie że spotykasz kogoś kto ma awersję do seksu bo został zgwałcony przez swojego dziadka


@mean_historian: #!$%@? analogia. OP tego posta na fb ewidentnie sama sobie wybrała taki los i tylko zgrywa poszkodowaną zamiast pogodzić się ze skutkami, jakie prostytucja wywołuje na psychice, a ty podałeś przykład, w którym ewidentnie ta osoba, którą masz na myśli jest ofiarą przestępstwa. Coś, co OP z facebooka robi to wylewa swoje pretensje do
  • Odpowiedz
No nie wiem czy takie niemożliwe na wczesnym etapie relacji. Chyba ze jesteś jasnowidzem.


@Dueil_angoisseus: jestem kimś kto umie rozmawiać z drugim człowiekiem, zadawać pytania, robić przestrzeń na odpowiedzi. Ludzie sa wylewni, sami Ci wszystko opowiedzą jak ich nie przesł#!$%@?
  • Odpowiedz
@programista15cm @Dueil_angoisseus pytanie JAK to też hipotetyczna sytuacja, którą warto rozważyć. Na pytanie PO CO odpowiedziałbym, że to bezcelowe, żaden chłop mając świadomość tego, nie powinien w ogóle tego rozważać, tylko należy się trzymać z daleka. Na pytanie JAK odpowiedź jest bardzo prosta - nie da się z kimś takim stworzyć innej relacji niż patologicznej.
  • Odpowiedz
jestem kimś kto umie rozmawiać z drugim człowiekiem, zadawać pytania, robić przestrzeń na odpowiedzi. Ludzie sa wylewni, sami Ci wszystko opowiedzą jak ich nie przesł#!$%@?


@programista15cm: Dopóki nie zainicjujecie kontaktu seksualnego to tego możesz nie zobaczyć. Nie twierdzę że tego nie widać ale przecież jak laska ma duży bodycount to też tego nie poznasz. O ile sama Ci nie powie.
Chyba że jesteś jasnowidzem.
  • Odpowiedz