Wpis z mikrobloga

#sejm #polityka #bekazpisu
Fajne są te manipulacje, od rana spinowane przez ziobrystów. Bredzą o wybitych oknach, gdzie prokuratura zaprzecza. Mówią o tym, że zabrano DZIECIOM telefony, sugerując że ABW wyrywało im je z ręki. Cała akcja w rzeczywistości była niezbyt spektakularna, agenci po prostu wyważyli drzwi i weszli do PUSTEGO mieszkania. A z wypowiedzi ziobrystów urasta to do rangi strzelaniny w Magdalence xDDDD
  • 7
wiekszosc ludzi ma to w dupie co tam szczekaja


@ketiow: Dokładnie, większość ludzi ma w dupie Tuskowe szachy i pokazówki ABW jak za starych czasów. Czekają aż w końcu zaczął coś robić dla gospodarki i społeczeństwa. Niestety na razie jest tylko dewastacja od tyłu jak przed laty, piękne słowa i kłamstwa.
Najgorsze, że wyborcy KO okazali się gorszym motłochem niż mochery, zaslepieni nienawiścią nie widzą, a bardziej nie chcą widzieć co
@Nic_tu_po_mnie: tak tak xd Konfederaci jak zwykle z wyparcie xd nie ma rozliczeń: widzicie, układ okrągłostołowy, nie ruszą się nawzajem. Są rozliczenia: no ale gospodarkę mieliście usprawnić, a nie moich pisowców ruszać, ej!
@Nic_tu_po_mnie: i jeszcze to usilne wmawianie, że ludzie są rozczarowani poziomem realizacji tych stu konkretów.
Wiev posłuchaj mnie uważnie Bolek: w dupie ludzie mają te obietnice, bo główną motywacją wyborców PO było jedno: powstrzymanie degradacji polskiej państwowości. I ja z tego nich rozliczam, a to idzie im dobrze.
A ty sobie kłam frajerze ile chcesz. Ale kłamstwo zawsze pozostanie kłamstwem.