Wpis z mikrobloga

@Krs90: no, na tyle Tuska stać żeby kilku przygłupom kwadrat przeszukać - przecież żadna z tych osób nie trafiła nawet do aresztu XD A jak tam paliwko po 5,17? Ponoć to miała być szybka decyzja! Aaa, tak to była taka zagrywka szachowa wielkiego i wytrawnego gracza XDD Co nie? No, bo przecież ani ty ani inni fajnop0lacy nie przyznacie się do tego, że was rudy wyr***ał bez mydełka!
  • 1
no, na tyle Tuska stać żeby kilku przygłupom kwadrat przeszukać - przecież żadna z tych osób nie trafiła nawet do aresztu XD A jak tam paliwko po 5,17? Ponoć to miała być szybka decyzja! Aaa, tak to była taka zagrywka szachowa wielkiego i wytrawnego gracza XDD Co nie? No, bo przecież ani ty ani inni fajnop0lacy nie przyznacie się do tego, że was rudy wyr***ał bez mydełka!


@Fipaj:
Krs90 - >no, na tyle Tuska stać żeby kilku przygłupom kwadrat przeszukać - przecież ż...

źródło: 2e525592b3f52099d40c0b966d0022b65f0dbb2168efbc52317512ebc9dfb03f

Pobierz
@Krs90: udowodnij mi, że popieram PiS albo kiedykolwiek ich broniłem albo wyjdzie, że stosujesz metody rodem z NKWD tudzież Gestapo.

@dqdq1: ale co mnie za przeproszeniem gówno interesuje społeczność Wykopu gdzie znajduje się nadreprezentacja trolli wielbiących rudego kłamcę? Znam bardzo wiele osób, które zagłosowały na "koalicję" ze względu na ich obietnice wyborcze, np. zapowiedź taniego paliwa!

Czy większość chciała po prostu wydeptania pisu w ziemie? I nie mówię o odsunięciu
@Fipaj: może przespałeś kilka miesięcy ale za zniszczeniem pisu głosowała większość obywateli Polski.

Oni nie stali tam za 800 plus czy innymi bzdetami. To może im dać PiS. Chcieli zobaczyć jak Jarosław Kaczyński zostaje wdeptany w ziemie.

Aktualnie PiS traci, co czwarty ich wyborca nie oddałby dzisiaj na nich głosu.
@dqdq1:

może przespałeś kilka miesięcy ale za zniszczeniem pisu głosowała większość obywateli Polski.

Ja jestem ciekaw ile z tych osób uwierzyło w obietnice Tuska i jego partnerów :D Np. te o paliwie czy zusie, że o innych już nie wspomnę.

Oni nie stali tam za 800 plus czy innymi bzdetami.

Oczywiście, gdyby KO powiedziało, że zlikwiduje ten durny program to też by na nich zagłosowali, prawda? ( ͡° ͜ʖ
@Fipaj: gdyby chodziło o paliwo, 800 plusy i inne rzeczy to to samo oferował PiS.

A jednak większość Polaków zagłosowała przeciwko Pis. Bo dzisiejsza koalicja oferowała coś czego PiS nie mógł- rozliczenie partii Jarosława Kaczyńskiego.

Dla pisowcow rozumiejących tylko w kategoriach kupowania głosów to jest rzeczywiście niepojęte- stad twój kwik. Nie głosowałeś na ko ale masz najwiecej do powiedzenia w kwestii tego czego oczekiwałem.