Wpis z mikrobloga

Dobrze wiecie że od dawno gardzę i ostrzegam przed elektrykami i zawsze się wypowiadałem na temat Muska nieładnie

Natomiast od jakiegoś czasu zauważyłem, że mówi wiele rzeczy z którymi się absolutnie zgadzam
W ogóle nie śledzę jego postów, ale ostatnio przypadkiem zobaczyłem mega filmik który dodał na swój profil na X, opisuje dokładnie to co się dzieje w USA ( dosłownie jakby śledził moje posty) Już w styczniu pisałem, że to się bardzo źle zakończy (sancuary cities)
https://wykop.pl/wpis/74456065/to-co-sie-tam-dzieje-to-wola-o-pomste-do-nieba-prz

Za to muszę powiedzieć,że zyskał trochę mojej sympatii (ale tylko troszkę, bo zdania mam o nim wyrobione) i szacun, że się w takich tematach nie cacka i leje na poprawność polityczną i ten cały bełkot
https://twitter.com/elonmusk/status/1770030227390914624

#polityka #gospodarka #usa #gielda #tesla #bekazlewactwa
Questorius - Dobrze wiecie że od dawno gardzę i ostrzegam przed elektrykami i zawsze ...

źródło: musk

Pobierz
  • 8
@Szkodnik1:
Kurde sory skasowałem Twój wpis, chciałem skasować tym lunatyków powyżej, wybacz

Może i się obudził, a po co ludzi naganiał ludzi na te śmieszne EV. Skoro ja wiedziałem jak to się zakończy to On tym bardziej
Niemniej dobrze, że mówi o takich kwestiach
@Questorius Spoko, nic się nie stało. Nie mam pojęcia jakie on miał poglądy wchodząc w Tesle. Możliwe że całkiem odmienne, ale jak już znalazł rzeszę frajerów klapiacych uszami na każde jego słowo - w tej dziedzinie zasługuje na Nobla, szkoda że takiego nie ma. I teraz ciężko to odkręcić bez zbankrutowania firmy. Trzeba też pamiętać, że dzięki Tesli, był w stanie kupić Twittera, więc jest przynajmniej z tej sekty jakiś pożytek dla
@Szkodnik1:
hehe, myślę, że do bankructwa to nie dojdzie, ale fakt grona dawców to ma i to spore
Ciekawe kiedy to na Twitterze ukrócą, zaraz wymyślą mowę nienawiści, czy coś w tym stylu
Swoja droga, to wolność słowa to ma tam tylko Musk, znak kilku twórców, którzy maja shadowbana na X, także z ta wolnością to też nie jest tak super, ale na pewno lepiej niż na YouTubie, czy Mecie
  • 0
@Questorius Na bankructwo na razie nie ma szans, chyba że pod maskę pójdzie silnik V8 XD. Lepszy Twitter teraz, niż jak za Dorsey'a pod kierownictwem FBI. Pożyjemy zobaczymy.
Wesołych Świąt Wielkanocnych