Wpis z mikrobloga

@misiaczkiewicz:

"Ponad 16 h w grze i napotkałem 5 rodzajów przeciwników :/ każda misja - nawet fabularna - sprowadza się do wybicia grupki potworów. Mikropłatności mnie nie obchodzą, ale możliwość ponownej gry wepchnięta za paywall? CAPCOM do zaorania. Tacy wydawcy nie mają prawa istnieć."

Co ja czytam? to jest na serio? XD
  • Odpowiedz
@misiaczkiewicz

Może nie będzie aż tak źle i info dotrze do większego ogółu. Szambo wybiło konkretnie.


Dotrzeć to dotarło, tylko cóż z tego, skoro patrząc po liczbie graczy na Steam gra sprzedała się nieźle
  • Odpowiedz
Dziwne. Oglądałem wczoraj recenzję FightinCowboy na YT - typowi absolutnie nie można zarzucić, że jest sprzedajny. I wg niego to gra roku. Tak że ten, nie bardzo rozumiem o co tu chodzi.
RockyZumaSkye - Dziwne. Oglądałem wczoraj recenzję FightinCowboy na YT - typowi absol...
  • Odpowiedz
@glaaki: nie na serio. Ludzie nie grali nawet w grę i rozpowiadają kłamstwa.

Wszystkie DLC to śmieciowe przedmioty, które jesteś w stanie zdobyć w większej ilości w ciągu pierwszych 2-3 godzin gry. Dosłownie nic nie tracisz nie płacąc. I można je kupić tylko raz więc to też nie jest tak że jest to zaprojektowane byś ciągle hajs wydawał.

Najlepsze jest to że CAPCOM odwala to od ponad 10 lat i nikt
  • Odpowiedz
@Piks0n: Nigdzie nie bronię tych praktyk. Naprostowuję kłamstwa, które ludzie wymyślają na temat gry, bo z czasem nikt nie będzie was brał poważnie.

Pomyśl logicznie - jak ludzie zobaczą że rzeczy na temat DLC czy mikrotransakcji w DD2 są wyssane z palca, to czy to będzie dobry argument dla CAPCOM i innych firm by przestali to robić?
  • Odpowiedz
@FoolyKewly: Jak zobaczą, że ludzie są wyczuleni nawet na takie formy mikropłatności, to może 2 razy się zastanowią zanim coś takiego w ogóle wprowadzą? Nawet jeśli jest to wszystko opcjonalne, to jakie to ma znaczenie? Kupujesz pełnoprawną grę za 200zł, a potem cię socjopaci bombardują tysiącami pierdółek do kupienia dodatkowo.
Normalny człowiek machnie ręką, a stado baranów będzie im sypało kasę i motywowało do dalszych działań i bardziej agresywnych opcji, tym
  • Odpowiedz