Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tę skrajnie prawacką rodzinę z Kanady która w poszukiwaniu "rozsądnego konserwatyzmu" wyjechała do Rosji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak każdy z nas wie, trzeba być wyjątkowo niemądrym by wyjechać do Rosji. Ale co trzeba mieć w głowie żeby wyjechać na wizie turystycznej i nie sprawdzić jakie są warunki uzyskania stałego pobytu? ¯\(ツ)/¯

Po „dziewięciu wspaniałych tygodniach oczekiwania w kolejkach do wypełnienia formularzy i badań krwi i moczu, zamrożeniu majątku i zakwaterowaniu 10 osób w mieszkaniu z jedną sypialnią z dwójką chorych dzieci i zepsutym zlewem” rodzina odkryła, że ​​nie może uzyskać pobytu stałego bez zdania testu z języka rosyjskiego. Ponieważ wizy wygasają, Feenstrowie muszą teraz opuścić Rosję na co najmniej trzy miesiące, zanim spróbują ponownie. #rosja #kanada #ukraina #wojna #bekazprawakow #konserwatyzm
zafrasowany - Pamiętacie tę skrajnie prawacką rodzinę z Kanady która w poszukiwaniu "...

źródło: 0_russia

Pobierz
  • 12
@zafrasowany: Ta cała sytuacja #!$%@? mi czaszkę na tylu różnych poziomach, że ja po prostu nie mogę nawet zaakceptować tych doniesień jako prawdziwe. Przecież na każdym osobnym poziomie to jest jakiś totalny absurd.

W sensie jesteś sobie głową rodziny, masz ośmioro dzieci, w tym dwoje chorych, mieszkasz sobie w Kanadzie - miejscu, gdzie statystycznie większość ludzi na ziemi by zabiła by tam móc mieszkać - i decydujesz się na wyprowadzkę do
@zafrasowany: @prawda_w_moskwie @Nieszkodnik @ChochlikLucek To jest pretekst, żeby stamtąd #!$%@?ć. Oni tam już nie wrócą. Jakiś czas temu nagrali nawet film w którym płaczą, że zamrożono im pieniądze a w kraju nie da się nic załatwić, bo nikt po angielsku nie mówi i że będą #!$%@?ć xD Film po krótkim czasie usunęli i za niego przepraszali xD Ostatnio im rakieta #!$%@?ła w rafinerię w nowym rodzinnym mieście a chłop nie może
@ChochlikLucek: @zafrasowany Poczytajcie sobie anglojęzyczny internet. Dużo konserw ma wyidealizowany obraz rosji, ale nie tylko rosji, a ukrainy czy nawet polski. Oni uważają, że wschód europy to jakiś bastion konserwatywności, nie kumając, że w rosji za wolność słowa można umrzeć, podobnie na ukrainie o czym się przekonał niedawno jeden redpillowiec. Ukrainki i polki to są takie konserwatywne, że nasze kraje to był burdel europy defacto.

To samo było z polakami, jak