Wpis z mikrobloga

107 212,29 - 10,50 = 107 201,79

Kolejne wybieganie, nic ciekawego, no może poza tym, że w Cliftonach pokonałem 600 km. Amortyzacja jeszcze daje radę, ale pojawiają się drobne dziury i przetarcia przy łączeniu cholewki z podeszwą w obu butach. Generalnie mogło być gorzej (wg Reddita Hoki trafiają do wyrzucenia i po 300 km), ale wytrzymałościowo, to jednak miałem nieco wyższe oczekiwania

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Piter_Privisi - 107 212,29 - 10,50 = 107 201,79

Kolejne wybieganie, nic ciekawego, n...

źródło: Sztacheta

Pobierz
  • 13
@Grzegiii: Wg redditów większym problemem jest zużycie pianki (zwłaszcza w modelach bez gumowej podeszwy), tematu materiału cholewki raczej nie podnosili, tam generalnie Hoka jest na cenzurowanym. Osobiście nie odczuwam problemów z pianką, nadal jestem w stanie robić dłuższe wybiegania bez większych problemów (choć to też kwestia tego, że ważę 65 kg, przy zakupie ważyłem niecałe 70 kg), no ale wczoraj tak dojrzałem, że jakieś dodatkowe otwory wentylacyjne się zrobiły ( ͡
@matabezfiata: Ciężko mi jest powiedzieć, bo ja głównie chodzę w bardziej górskim obuwiu (Adidas seria Terrex, bardzo polecam), do chodzenia Hoki raczej są wygodniejsze niż sneakery przynajmniej z mojej obserwacji docierania na pobliskie biegi. Wytrzymać też powinny dłużej, bo nie działają na nie tak duże siły jak przy bieganiu, aczkolwiek Hoki swoje kosztują i trzeba przemyśleć czy wyższa wygoda zrekompensuje różnicę w cenie.
@Ark00: Bez przesady, zaraz tam panikuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze w nich trochę pobiegam, chyba, że się nagle zdezintegrują. Po prostu w poprzednich butach tego nie miałem, ale faktem jest, że też mniej intensywnie je używałem. Chyba, że te dziurki to taki ficzur, żeby lepiej chłodzić stopy w nadchodzące lato :) No nic, trzeba biegać obserwować.