Wpis z mikrobloga

Chłop się zapisał na konsultacje kliniki medycyny estetycznej XD Z jednej strony mnie to bawi, z drugiej to taki kolejny krok który sobie robię na lekach, a którego w życiu bym nie zrobił bez leków na fobie społeczną. No i ogólnie mój ryjec to zawsze taki kompleks był, może mi coś poprawią XD Wiadomo, to nie operacja plastyczna ale liczę na jakiś spoko efekt widoczny

Na ten moment mogę powiedzieć że w końcu żyję, tj robię i załatwiam rzeczy, które dla normalnego człowieka są... normalne, a dla mnie przez kilka lat były niewykonalne - dentysta, fryzjer, ta klinika medycyny estetycznej teraz itd...

A no i na psychoterapię też się jutro zapisuje bo jakieś problemy techniczne były na linii ostatnio jak dzwoniłem

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #fobiaspoleczna #medycynaestetyczna #wyglad
  • 6
estetycznej XD Z jednej strony mnie to bawi, z drugiej to taki kolejny krok który sobie robię na lekach, a którego w życiu bym nie zrobił bez leków na fobie społeczną. No i ogólnie mój ryjec to zawsze taki kompleks był, może mi coś poprawią XD Wiadomo, to nie operacja plastyczn


@Remus00: to jak to jest u Ciebie? Co drugi post jest o tym jak jest źle, w jakim jesteś dole,
  • 0
@ziomus0812: znaczy no jeśli chodzi o nastrój a to jak sobie radzę z sytuacjami społecznymi to dwie różne rzeczy. Być może to że sobie radzę i potrafię zrobić to i tamto powinno mnie napędzać i wprawiać w coraz lepsze podejście do życia i radość, ale np dziś mam nadzieje że może być fajnie, że może to życie nie musi być takie złe, a jutro pewnie będę sobie zadawał pytanie po ch..
@Remus00: Hej @Remus00 widzialem ten post i ktorys ostatni twoj post:
Niestety jak ktoś w tym wieku jest bez historii związków i prawiczkiem to nie ma na co liczyć poza wegetacją.
I nie bede cie jakos specjalnie przekonywał, ale to brednie. Nikt nikogo o weryfikacje nie pyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam przeszedlem #wychodzmyzprzegrywu i wiadomo zawsze ktoś przyjdzie i powie:
-" ty miales łatwiej bo ...",