Wpis z mikrobloga

#teoriespiskowe #nwo #wielkireset #klausschwab #wef

Kiedyś to były teorie spiskowe, dziś mamy #cbdc DIGITAL Wallet https://archive.is/ttQjY#selection-1461.0-1461.555

W rezultacie zostanie stworzony centralny system planowania i nadzoru gospodarczego, który doprowadzi do odejścia od gospodarki kapitalistycznej. Według futurystów, umożliwi to stopniowe przejście do gospodarki opartej na wiedzy i "wartościach", a nie na pieniądzu i surowcach. Według nich, w takim świecie będą mogły zostać zaspokojone wszystkie potrzeby duchowe ludzi. Stałymi elementami Nowego Porządku Świata są postęp technologiczny, nowe źródła energii (np. woda i wiatr) ekologiczne technologie, dzięki którym zostanie ocalone środowisko naturalne.


15 minutowe miasta ograniczenie w przemieszczaniu się #sct https://archive.is/ttQjY#selection-1425.0-1425.445

Po epidemiologicznej katastrofie zostanie zlikwidowana część miast. Ludzie mają docelowo zamieszkać w specjalnych miastach-strefach, które będą molochami umiejscowionymi pomiędzy parkami przyrodniczymi. Nowy Porządek Świata zakłada bowiem ekstremistyczną ochronę praw przyrody w celu powstrzymania ekologicznej degradacji Ziemi. W zamyśle koncentracja ludności ma zapewnić łatwiejsze sprawowanie kontroli nad odciętymi od siebie społecznościami.


https://wykop.pl/link/5861603/onet-usunal-11-letni-artykul-nowy-porzadek-swiata-horror-ktory-czeka-ludzkosc
  • 3
  • Odpowiedz
@awres: Niestety cyfrowy pieniądz coraz bliżej, a pożyteczni idioci, którzy mają za autorytet influencerów z tiktoka i nie potrafią utożsamić się z płcią, płacą tylko telefonem i gotówki nie widzieli od 2021 roku
  • Odpowiedz
A kiedyś wystarczył młyn na rzece, i cała wieś miała darmowy prąd, dziś się nie da bo korporacja nie zarobi.
Ale nie rozumiem tego, po co oni w ogóle tak do przodu planują, skoro za chwilę żniwa i koniec cywilizacji.
  • Odpowiedz