Wpis z mikrobloga

Dualizm wykopków xD

- terrorysta #!$%@? do cywili w centrum handlowym kasując 133 nieuzbrojonych ludzi po czym kończy z obitym ryjem na sali rozpraw w Moskwie? "O jezu biedny terrorysta znęcają się nad nim na dołku" xDDD
- regularny żołnierz Federacji Rosyjskiej prowadzi na rozkaz działania zbrojne p-ko innym uzbrojonym żołnierzom ukraińskim? "tylko martwy ruski cieszy" i to nie jest jedyny komentarz tego typu ("gruzować orków" itp.)

Strach pomyśleć z kim się siedzi na tym portalu. Wykopkom jest żal terrorysty dzisiaj, a co będzie jutro? Może jakiś wykopek #!$%@? active shootera tym razem w Polsce? Patrząc na bywalców niektórych tagów, nawet bym się nie zdziwił.

#wojna #ukraina #rosja #bekazpodludzi
JanRouterTrzeci - Dualizm wykopków xD

- terrorysta #!$%@? do cywili w centrum handlo...

źródło: wykopki do leczenia

Pobierz
  • 21
Strach pomyśleć z kim się siedzi na tym portalu. Wykopkom jest żal terrorysty dzisiaj, a co będzie jutro?


@JanRouterTrzeci: Ja po prostu mam nadzieje, że oni takie brednie wypisują tylko dlatego, żeby dosrać Rosji (w ich mniemaniu). Tacy podnieceni, ale dzicz w Rosji, jak można kogoś torturować i itp. A pewnie większość z nich nawet nie wie nic o amerykańskim więzieniu Guantanamo i tym, co tam amerykanie robili i komu. Ja
@Szinako: standardowo, pejsate bomby dobre, a ruskie to te złe. A wykopki wypisują bzdury do czasu - #!$%@? chociaż jeden kindżał w Polskę to już będą majty obsrane i ani jednego husarza rusofoba w 40 mln państwie nie znajdziesz xD

Nie trzeba iść tak daleko jak Guantanamo, wystarczą Stare Kiejkuty.
Szczytem profesjonalizmu jest pozwolenie by pewien szaleniec zabił 70 osób na wyspie, a potem wsadzenie go do luksusowego więzienia gdzie może sobie ogłaszać protesty, bo nie chcą mu dać ps3.


@Szinako: no ogólnie to kara powinna nastąpić po skazaniu winnego, nie przed, ale w mateczce rassiji pewnie domniemanie winy inaczej działa xD. A tak w ogóle ty z tym innym ruskiem @JanRouterTrzeci to dlaczego jeszcze nie siedzicie w tym wymarzonym kraju,
@Prezes: a dlaczego mam siedzieć w Rosji? Ja jestem u siebie, w Polsce - tu mam nieruchomości, biznes, rodzinę i znajomych. Mam się wyprowadzać, uciec jak szczur z tonącego okrętu bo jakaś #!$%@?ęta banda przygłupów głosuje na globalistów i podżega do pełnoskalowej wojny z Federacją Rosyjską? Tak postępuje patriota twoim zdaniem?
no ogólnie to kara powinna nastąpić po skazaniu winnego, nie przed, ale w mateczce rassiji pewnie domniemanie winy inaczej działa xD


@Prezes: Za to w USA działa gdzie sobie otworzyli więzienie na Kubie, żeby tam torturować ludzi bez postawienia im zarzutów i przetrzymywać ich tam na czas nieokreślony xD

to dlaczego jeszcze nie siedzicie w tym wymarzonym kraju, Rosji?


@Prezes: Bo ja nigdy się o Rosji pozytywnie nie wypowiadałem, ale
Za to w USA działa gdzie sobie otworzyli więzienie na Kubie, żeby tam torturować ludzi bez postawienia im zarzutów i przetrzymywać ich tam na czas nieokreślony xD


@Szinako: Ale o co chodzi tutaj z USA? My tu o mateczce rassiji gadamy, nie tych paskudnych amerykanach. Wy towarzysze zawsze z nimi wyskakujecie jak się argumenty do obrony Rosji kończą.
@JanRouterTrzeci: jeśli rosyjski terrorysta na Ukrainie się podda nie powinien być okaleczany. Natomiast zabici rosyjscy terroryści z bronią w reku dostali to na co załużyli. Każdy zabity lub trwale okaleczony rosyjski żołnierz sprawia że świat jest bezpieczniejszy i mnie osobiście cieszy każdy taki przypadek.