Wpis z mikrobloga

Przezyjmy to jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. jakby ktos wiedzial jak ominac blokowanie nagrywania ekranu na viaplayu to bylbym wdzieczny za info. Odpalam nagrywanie ekranu a viaplay mi blokuje to i czarny ekran jest na nagraniu tylko dzwiek sie nagrywa.
#f1
JulianGangol - Przezyjmy to jeszcze raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
P.S. jakby ktos wiedzial jak omin...
  • 7
  • Odpowiedz
@JulianGangol: ale przeżywamy co? no #!$%@? życie, jebło to jebło co chłop winny, przecież się nie #!$%@?ł jak jakiś bambik typu russel
ale paliło się widowiskowo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@JulianGangol: nie znam się, ale kiedyś coś chciałem nagrać i jak był czarny ekran to akcelerację sprzętową musiałem wyłączyć w przeglądarce. Nie wiem, czy na viaplay zadziała.
  • Odpowiedz
@JulianGangol: na jednej z powtórek było widać coś co przypominało plastikową siatkę wylatującą spod bolidu Verstappena na chwilę przed tym jak zwolnił.
  • Odpowiedz
na jednej z powtórek było widać coś co przypominało plastikową siatkę wylatującą spod bolidu Verstappena na chwilę przed tym jak zwolnił.


@Neto: tak, ale nie to było powodem. Max mówił po wyścigu, że jeden klocek hamulcowy był cały czas zaciśnięty
  • Odpowiedz
  • 4
@Akatrosh: hahahha #!$%@? a ja sie tyle meczylem i przekopalem pol neta i gowno znalazlem. Milion poradnikow co zrobic i w ogole jakies #!$%@? muje a to trzeba bylo po prostu to gowno odznaczyc co ty mowiles. Dziala dzieki!!!
  • Odpowiedz
@JulianGangol: nie zapomnij włączyc tej opcji po skonczonym nagrywaniu. To bardzo wazna funkcja bez ktorej przegladarka bedzie Ci obciazała kompa kilka razy mocniej niz powinna.
  • Odpowiedz