Wpis z mikrobloga

- Bądź Kamilem Labbudą
- Kup kolekcjonerską tablicę rejestracyjną
- Zamów mało rzucający się numer rejestracyjny K1 BUDDA
- Jeździj

Numer rej.: Budda: KR3MH08, ostatni: SR4584P
Vin: WDD1760521J492580
Data pierwszej rej.: 20.07.2016

Nie zdziwi was fakt, że Kamil Labudda oraz Aleksandra Krcha nie figurują w czeskim rejestrze firm.

Można powiedzieć, że jaki ojciec, taki syn, bo Mariusz Olejnik również nie figuruję. Za to figurują jego wspólnicy:

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysledky?subjektId=997309&typ=UPLNY

https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-osoba.vysledky?subjektId=977745&typ=UPLNY

P.S. Wiem, że Budda nie jest synem Olejnika, ale sam go tak żartobliwie tytułował.

#budda #famemma #polskiyoutube #motoryzacja
10kobla - - Bądź Kamilem Labbudą
- Kup kolekcjonerską tablicę rejestracyjną
- Zamów m...

źródło: mercedes-amg-a-45-w176-petronas-2015-world-champions-edition-c498318092019002234_1

Pobierz
  • 21
@kowboj268170 Chodzi o akcyzę w pl. Na auta powyżej 2.0 czyli większość sportowych fur masz akcyzę 18.6% od jego wartości. I dlatego płacisz kilkadziesiąt tysięcy lub więcej podatku. A tak, kupujesz gotowa, zaszufladkowaną spółkę w Czechach za 5-10tys zł. Rejestrujesz tam, wrzucasz sobie furę w koszta i możesz mówić że polska skarbówka cię kontrolowała i nic nie znalazła. No bo większość rzeczy jest poza polską xD
  • 0
@breskali: Oznacza to w skrócie, że małżeństwo ma wspólny majątek. Budda nie wspólności majątkowej, ale Aleksandra Krcha ma. Jest to dziwne, ale uznałem, że to może być błąd. W teorii spiskowej można uznać, że Aleksandra Krcha ma małżonka, ale nie jest nim Budda. Jednak skłaniam się tu temu, że to błąd. Dziwne jest to, że widnieje od tylu lat.
@10kobla a ktoś analizował to czy nazwisko Labudda jest legitne? Bo mnie to zastanawia ktoś sprawdzał jego życiorys od urodzenia do teraz ? Jescze jedno jest zastanawiające dlaczego Ola od czasu gdy jest w internecie ukrywa swoje prawdziwe imię i jest nazywana Grażynką cały czas bo podobno nie lubi swojego imienia ale dlaczego ?