Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Wystarczyłyby maszynki za 10 zł żeby pożegnać się z godnością z włosami, koszula slim fit, i karnet na siłkę. Trochę więcej masy ciała zdziała cuda. Dopiero wtedy zastanowić się, czy jest sens bawić się w operacje.


@DrDevil: Ty tak na poważnie? To co mówisz to droga do pogłębiającej się depresji, gymcelizm i uber cope. Nie twierdzę, że każdy musi iść pod skalpel, ale są przypadki jak wyżej, że nawet tytaniczną pracą
@Chlop_budowniczy: Trafić na kogoś, kto Ci odpowiednio dobierze taką garderobę to też jest kurde loteria. PS. Możesz założyć koszulę za miliony monet od Fendi, Armani, BOSS czy dowolnej innej marki, ale to nie sprawi, że będziesz wyglądał dobrze.
@Chlop_budowniczy: Żydzi wyglądają jak by mieli flashbacki z obozów ja tak wyglądałem w młodości bo mnie się teraz przytyło oczy mają smutne maślane i często brwi się układają na ukos
To zwiększa ich smutny wyraz twarzy
@Chlop_budowniczy: nie słuchaj tych debili powyżej z jakimiś operacjami plastycznymi xd
Faktycznie może bardziej slimowana koszula byłaby lepsza?
Poza tym, BARDZO pomogłoby Tobie rozpoczęcie ćwiczeń siłowych i dieta bogatsza w białko. Wtedy takie koszule spokojnie wypełniałbyś rozbudowanymi mięśniami - oczywiście nie przyjdzie to od razu, ale warto chociaż zacząć.
Ja ćwiczyłem w domu z własnym ciężarem ciała i sandbagiem. Teraz wracam znów do ćwiczeń.