Wpis z mikrobloga

Nówka, ogólnie ceny 2-5 letnich motocykli to kosmos, dokładasz pare k i masz nówke nie śmiganą, na otomoto sa nawet parełki droższe niz salon wystawia a to juz nie czasy ze salony nie mają nic na stanie.
  • Odpowiedz
@stanley88: kolego tutaj się niema nad czym zastanawiać bierz nówkę.
A tych co za używany 8 letni motocykl chcą o 10 tys mniej zwyczajnie pogieło.
Dlamnie motocykl który niema ŻADNEGO uszkodzenia i ma przejechane 1 tys km i ma rok albo niema przebiegu ale ma 3 lata od razu -5tys zł na starcie. Trzeba być głupim aby za produkowany używany motocykl płacić 70% nowego.
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum przerobione, wydech i opony czy mocowanie tablicy nie są funkcjonalne ? Pierwsze słyszę. Raczej ma same plusy. No i wygląd też na plus. Wg mnie


@stanley88:
Opieram się na twoim zdjęciu.
1.wymienione siedzenie na cieńsze i krótsze.
2. Cały syf podczas jazdy czy to po mokrym asfalcie czy też suchym leci ci na plecy. Czyli po deszczu po 10km masz mokre
  • Odpowiedz
Cena nowej z salonu 35 000PLN


@stanley88: Oraz pewnie jeszcze coś z tego urwiesz. Chyba w tym wypadku lepiej brać nową. Tylko wiadomo, trzeba doliczyć koszty przeglądów serwisowych.
  • Odpowiedz
@brh77603: ogólnie ceny używanych motocykli to jest jakiś kosmos. Na przykład - kup dziś sensownego Horneta 600 z lat 2000-2007 do 10k - pozdrawiam, sami sprzedawcy co wiedzą co mają.

Raz na grupie na fb typ wystawił Suzuki DL650 V-Strom z 2012 roku z przebiegiem rzędu 20k km za - uwaga - 28k zł. No okej, sprzęt miał jakiś szpej, bo kufry, wysoka szybą, gmole, ale czacha do lakierowania, mniejsze
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: straszne głupoty gadasz, w lusterkach widać dobrze, wydech jest fajny a wywalenie ogona to konieczność, nawet jak się uwalisz w deszczu, lakier się okleja ppf a nie płacze. Ja ogon wywaliłem w 2 dniu posiadania moto i mam w nosie czasami brudną kurtkę.
  • Odpowiedz
straszne głupoty gadasz, w lusterkach widać dobrze, wydech jest fajny a wywalenie ogona to konieczność, nawet jak się uwalisz w deszczu, lakier się okleja ppf a nie płacze. Ja ogon wywaliłem w 2 dniu posiadania moto i mam w nosie czasami brudną kurtkę.


@wiktorbo: Oooo stary, to co napisałeś brzmi jak:
jak powiedzieć że twoje doświadczenie w jeździe jest małe, nie mówiąc tego wprost.

W lusterkach widać dobrze chyba jak masz rączki jak patyczki. U mnie w motocyklach abym cokolwiek zobaczył to muszę mieć lusterka mocno szersze
  • Odpowiedz