Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Sobaka: spocony wziął go już kiedyś na wspólnika do pierwszej pitcerii w pąpę i bardzo tego żałował.
lysy był zajęty głównie srejle 2.0, a pierwszy utarg oddał jej sam- bez pytania spoconego, jako premię.

gapa nic nie ma więc dlatego się zgodził. Lucek nie ma go z czego pod względem finansowym oskubać a gapa zawsze coś sobie odleje z procentami na lewo.
aduntorinas - @Towarzysz_Sobaka: spocony wziął go już kiedyś na wspólnika do pierwsze...
@Towarzysz_Sobaka: oni myślą Klapek i Prezes że przyciągną jakichś ludzi z kasą albo innych co będą tam stali cały dzień z bułkami , a Ci będą tylko wpadać, robić live i mieć kontent. To już nawet Muminy wiedzą o co w tym chodzi.
Do tego Prezesik na liveach odnośnie knajpy delikatnie sugerował że jak ktoś chce i ma pieniądze to może dołączyć.
Szukają parobków i naiwniaków z kasą, a oni by
@aduntorinas: Rozumiem specyfikę tagu, ale jednak musimy jakoś poruszać się w realiach, uwzględniając fakty.
Łysy to obrzydliwa menda z cechami mrocznej triady, które ma napompowane na skalę taką, że już tej skali raczej brakuje, aby to mierzyć.
Jednak to pasożytowanie z takim psychopatą daje krótkotrwałe korzyści wszystkim stronom. Kiedy łysy nie miał na kim pasożytować, bo się wyprowadził na jakieś zadupie przy krematorium to upadał, wysychał i był bliski wręcz jakiegoś
@aduntorinas: @adik75 @dizel81 @UmazanyPieprzem Nie prześledziłem jeszcze Filipka. Też się wycofał? Tam cycolina z całego towarzystwa Maglowała Filipka najbardziej. Nawet w relacji Łysego Filip stwierdził, że nie chce mu się rysować xD.
Mimika też Filipka mówiła wszystko. Z całego tego Towarzystwa to jednak Maniek jest największym dzbanem bo Muminy przynajmniej używają instynktu kiedy umysł zawodzi.
@adik75: jeszcze kilka dni temu pisałeś, że maniek jest psychopatą. Ty masz jakąś obsesje z przypisywaniem do każdego tego zaburzenia. Obudź się, mirku. Muszę cię rozczarować. Nikt z uniwersum nie jest psychopatą. Widać, że nie poznałeś w swoim życiu chociaż jednego człowieka z taką osobowością. Nie masz pojęcia o czym piszesz.
@Miskagnoju: Czepiłeś się a ja nawet nie oglądałem lajta z nim, jedynie jakiś szot i rzucenie obelgą na degenerata traktujesz jako diagnozę medyczną. To coś przekraczające moje zrozumienie, więc pozostanę w tym klimacie. Poza tym tak samo jak nie mogę stwierdzić tego, że jakiś tam maniek jest psychopatą to nie mogę stwierdzić, że nie jest, ani nie traktuję swoich wypowiedzi zbyt poważnie. Podobnie na podstawie ich autokreacji trudno powiedzieć, kto tam