Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dziewczyna ma obsesję na punkcie urody. Czy ona jest narcyzem? Rozumiem, że prawie każdej kobiecie zależy na urodzie, lecz dziewczyna przekracza granice.
Opiszę kilka krzywych akcji, które odstawiła:
- zadaje się tylko z kobietami, które uważa za brzydsze od siebie,
- potrzebuje ciągłej adoracji od wszystkich, jeżeli ktoś nie zachwyca się jej urodą, potrafi zmieszać taką osobę z błotem,
- j.w. dotyczy to również kobiet, które uważa za ładniejsze od siebie,
- prawie wszystkie zarobione pieniądze wydaje na ciuchy i kosmetyki,
- chodzi na siłownię i basen tylko dlatego, żeby otrzymywać komplementy od obcych ludzi. Nikt nie zwraca na nią uwagi = uważa takie osoby za bezguścia brzydsze od siebie,
- obsesja na punkcie wyglądu przekracza czasami granice prawa. Za każdym razem, gdy pojawi się nowa koleżanka w pracy, kradnie zdjęcia z portali społecznościowych. Następnie zakłada fikcyjne konta i sprawdza ilość lajków pod zdjęciami. Wpada w szał, gdy koleżanka otrzymuje więcej zainteresowania niż ona,
- brak empatii, zazdrość, wyśmiewanie i poniżanie ludzi,
Chcę się rozstać. Wytrzymałem pół roku. O pół roku za dużo. Wcześniej w kłótni wypomniałem, że nie wytrzytrzymuję i rozważam rozstanie. Reakcja dziewczyny: "Nie mówiłbyś tak jakbym wyglądała jak Angelina Jolie". Ona jest całkowicie odklejona od rzeczywistości. Nie rozumie, że nie wytrzymuję z połym charakterem. Próbowałem zapisać ją na terapię, nawet zaproponowałem wspólną sesję dla par. Nie zgodziła się. Uważa, że to strata czasu, a pieniądze lepiej wydać u kosmetyczki niż psychologa. Ręce opadają.
#psychologia #zwiazki #uroda #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Typowy przykład narcyzki, pewnie chodzi na różne siłownie, flirtuje ze wszystkimi typami, ogólnie one się karmią strasznie atencją, musza mieć cały czas paliwo i ludzi traktują jak baterie. No co ja moge powiedzieć tylko najsilniejsi potrafią z taką wytrzymać, mają tez plusy, zawsze posprżątane, zajebiście gotują, są mega troskliwe i dbają, no bo należysz do nich i jesteś ich przedmiotem, no ale jednak utrzymają kontakt z byłymi, flirtują, duża
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Spokogosczneta:

To nie jest żaden narcyzm tylko jakaś grubsza skomplikowana akcja, jej mózg jest ciągle zablokowany w jednej pozycji , być może w nie odpowiednim momęcie nastąpiło jakieś stresujące zdarzenie które zahaczyło albo było oparte o jej wygląd i dziewczyna do teraz lata tak wkręcona, a że żadnych konsekwencji z tego nie ma to nie dostaje przysłowiowego plaskacza na otrzeźwienie który by ją zmusił do popatrzenia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ogólnie traumy tak nie działają, nie wiem czy związek z osoba której coś się zablokowało jest dobry dla Ciebie, próbowałeś żeby podjęła terapie, trochę przerobiłem takich kobiet, naprawdę nie tłumacz sobie, jesteś na etapie oglądania relacji z boku, szkoda czasu i psychiki, to naprawdę niszczy, masz wrażenie jakby zabierała Twoją energię? Masz mniejsza ochotę na życie?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): A jak nie ustalisz czy to narcyzm to dalej będziesz tkwić w wykańczającej cię relacji?
Zrobiłeś co mogłeś, zaproponowałeś terapię indywidualną i wspólną, zakomunikowałeś że już nie wytrzymujesz jej krzywych akcji - nie ma sensownej odpowiedzi z jej strony, to bierz chłopie nogi za pas i się nie oglądaj.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): > cytowany tekst mają tez plusy, zawsze posprżątane, zajebiście gotują, są mega troskliwe i dbają> cytowany tekst

Nie sprząta , nie gotuje , w wolnym czasie siedzi na telefonie i przegląda insta .

cytowany tekst masz wrażenie jakby zabierała Twoją energię? Masz mniejsza ochotę na życie?> cytowany tekst
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No to słuchaj, typowa relacja z narcyzem, słuchaj wyjdź z tej relacji jak najszybciej, powiem Ci jeszcze że narcyzi wybierają sobie naprawdę wartościowe osoby, zazwyczaj po takiej relacji znajduję się o wiele lepsza osobę która doceni Ciebie
  • Odpowiedz