Wpis z mikrobloga

#papasmerfik ktoś może oglądał wczoraj live na Instagramie?
Bo widziałem że strimował do późnych godzin nocnych, ale byłem w pracy i nie mogłem z głosem:/
A mu pisały jakieś madki komentarze w stylu, weź się za siebie, pójdź w sport, wszystko ci się poukłada, będzie dobrze itd
Więc zgaduje że się spłakal że nie może nagrywać pewnie, ale nie wiem czemu kilka godzin o tym gadal XD
  • 8
  • Odpowiedz
@oskar-malinowski: placi 1k pln za to ze ktos mu wystawi wlasciciela kanalu smerfikowe szoty czy cus, ze chce adres itp xD i ze do danii na zarobek pojedzie bo w polsce najnizsza krajowa jest dla frajerow, ogulem dobrze ze mu zdjeli kanal. Niech madki wezma na garnuszek do UK.
  • Odpowiedz
@oskar-malinowski: Live dziś widziałem na Skiba Skiboski, miał tam z 50 minut ale mówił że trochę to więcej trwało, ale teraz widzę że nie ma tego live tylko są skróty z niego.
Generalnie z tego co pamiętam to Papa gadał że na yt nie wróci, ma pernamętnego bana, zastanawiał się czy jakby zaczął z Niemiec nadawać na yt to czy też by go zbanowali.
Ogólnie gadał też o zarobkach że zarabiał
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: Nieprawdą jest że strona papasmerfik.pl należy do niego, Dwukrotnie Rafał temu zaprzeczył podczas live na IG. Ktoś sobie zgrał wszystko z kanału przed banem i chce na tym zarobić sprzedając innym dostęp. Rafał mówił na live że zniszczył nagrania (dyski o pojemności 2TB). Oświadczył że to jego koniec z Youtube.
  • Odpowiedz
@piotyyyyyr1: Mądre słowo powiedziałeś!
Patusiary z PL/UK/NL/DE błąkają się po szoterskich kanałach i komentują każdy filmiki a propos Rafalindy. Aż dźwięk pękających sflaczałych się rozchodzi.
  • Odpowiedz
@dizel81: 40k? Przecież Rafafa z Rektorem po krzakach siedział, a nie wie, że w 40k jest 8 x 5k?
Nawet minus podatek (PPE 15%, IIRC) i ZUS, to mu sporo zostaje na opłacenie papa mansion, paszy dla menażerii, paliwa do papamobile, montera filmów i oczywiście do skarbonki. Kocopoły opowiada i tyle.
  • Odpowiedz