Wpis z mikrobloga

#ator w ostrej ofensywie intelektualnej.
Oto niepełne streszczenie jego #!$%@? na temat zamachu pod Moskwą:

- Atora zaskakuje duża medialność i popularność tego zamachu
Szok!!!! Media w Europie i na zachodzie gadają o zamachu terrorystycznym? Niespotykane, zaczyna się!!

- Nagrania i zdjęcia z miejsca zdarzenia są podejrzanie wysokiej jakości
Brutalne - nagrania są jakości obecnych standardów wśród smartfonów i transmisji online

- Nagrywającym nie trzęsą się ręce
Czym jest stabilizacja cyfrowa?

- Nagrań wideo jest podejrzanie STRASZNIE DUŻO
Sprawdziłem właśnie na bardziej niemoralnych stronach i naliczyłem ledwie z 10 pokazujących cokolwiek kluczowego - reszta się powtarza lub przedstawia sytuację sprzed budynku

- Odległość między terrorystami i nagrywającymi była tak niewielka, że czasem stawali wręcz twarzą w twarz
Brak jakiegokolwiek dowodu na to #!$%@? krzyśka, chyba że ten jak widzi zoom to wydaje mu się, że nagrywający zbliża się do obiektu nagrywanego

- To że materiały multimedialne z ataku znalazły się w siecie oznacza, że putinowi zależało na tym by się tam znalazły
Tak krzyśku, w Rosji to putin decyduje o tym co znajduje się w Internecie

- Materiały z ataku lądowały na wszystkich dużych social mediach i to jest podejrzane BO REGULAMINY
Nie wiem, ja nie mam tutaj już komentarza. Gdzie według krzyśka miały one lądować? Jeśli coś łamie regulamin to jest usuwane w miarę na bieżąco. Na twitterze/x regulamin jest luźniejszy i łatwo tam zawsze trafić na jakieś brutalne treści nim zlecą z rowerka.

- Wszystko jest na żywo relacjonowane
¯\(ツ)/¯ dziwne no, dziwne

- Później jest dużo jakichś z dupy wyssanych domysłów i wniosków o tym kto stoi za zamachem (mimo, że wiadomo o ISIS) i co teraz robią zamachowcy
Tutaj nawet nie mam siły skupiać myśli bo co drugie zdanie atora się wyklucza wzajemnie

- To że materiały multimedialne z ataku znalazły się w siecie oznacza, że putinowi zależało na tym by się tam znalazły
Tak krzyśku, w Rosji to putin decyduje o tym co znajduje się w Internecie

- krzyśka zadziwia to, że USA miało wiedzę na temat ataku
Nasz ekspert z zapierdziałego fotela zapomniał, że wywiad USA jest niezwykle skuteczny (np. gdy ostrzegano przed najazdem ruskich na Ukrainę)

- Podobnie zadziwia go, że USA nie popierało ataków UA na cywilne obiekty rosyjskie, np. rafinerie
Bo zupełnie normalne byłoby gdyby stany przyklaskiwały tym atakom :)

- Media zachowują się jakby były przygotowane do tego i miały gotowe teksty. Ekspert od wszystkiego jest w kompletnym szoku, że teksty powstają tak szybko itd.
Nie wiem skąd ta błyskotliwa analiza się wzięła (jeśli nie z dupy). Skąd krzysiek wie w jakim tempie powstawały teksty od czasu, gdy media zostały poinformowane o tych wydarzeniach? Gdyby tylko istniało coś co umożliwia szybki przepływ informacji... Coś takiego jak Internet...Hmmmm

Dobra, w sumie to szkoda mi czasu na więcej bo kłamstw, półprawd, fikcji i głupich min sugerujących różne intencje jest jak zwykle w jego materiałach dużo za dużo. Poświęciłem te pół godziny będąc jednak striggerowany poziomem paranoi, który spowodwał, że zapierdziały mędrzec musiał na gorąco nagrać strumień świadomości podważający w ogóle prawdziwość tej tragedii.

#ator #zaczelosie #pracowniktvn #moskwa #rosja #zamach #isis #usa #youtube
aki - #ator w ostrej ofensywie intelektualnej.
Oto niepełne streszczenie jego #!$%@? ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-23 120948

Pobierz
  • 4
@aki_: #ator #reset #stareczasopisma

Atora spoko się czytało...

... w Resecie, jak w dziewięćdziesiątych pisał recenzje, i miało się te dwanaście-czternaście lat. Chociaż po latach jak się wraca do tych tekstów, to widać ogólnikowość i miałkość takiego pisania, ale może się czepiam. Anyway, ze zdziwieniem zauważyłem, że były takie Resety w 1999, w których połowa bez mała recenzji była autorstwa Krzysia! Tylko zmieniał ksywy na Analizator, Eksterminator itp.