Wpis z mikrobloga

@Jonn miałem taką klawiaturę w używce T480s i gdy było ciemno i włączyłem podświetlenie to prześwitywała oryginalna klawiatura AZERTY. Było to na tyle uciążliwe że kupiłem oryginalna klawiaturę i wymieniłem.
@Jonn w każdym razie jeżeli zwracasz uwagę na takie detale jak chropowatość klawiatury to będzie Ci się źle korzystało. Wiem bo mam tak samo.
@Jonn: ja bym sie w to nie pchał, chyba ze cena mocno okazyjna, ale to mocno. Powiedzmy z glowy ze chodza kolo 4 to gdyby byl za 2-2,5 to jeszcze bym wzial, klawiatura z 500, wymiana kilka godzin bo raczej plyte trzeba wyjmować. Ale nie oszukujmy się, ktoś pewnie wrzucił ogłoszenie 400zł taniej niż cena rynkowa i napisał że to nie przeszkadza xDD

Ogólnie naklejki przeszkadzają, podswietlenie jest wtedy do dupy
via Wykop
  • 0
@MercedesBenizPolska: dzięki za racjonalny komentarz. Naklejki kompletnie dla mnie odpadają, czyli 95% wszystkich ofert używanych thinkpadów na rynku. Cena 3,1 tys. więc raczej nie okazyjna. Z drugiej strony wiesz ile kosztują nowe...
@Jonn: nosisz go az tak duzo ze musi byc carbon? do 4k kupisz T14/P14s/T14s 3gen z normalna klawiatura, ekranem 16:10 i prockiem amd a nie jakieś grzejniki od intela.

Chyba ze musi byc lekki a nie musi byc ultrawydajny to mam w domu X1 carbon 6gen ktorego juz nie uzywam i moge sprzedac