Wpis z mikrobloga

@DEMONzSZAFY: z pierwszymi miejscami się zgadzam ale dalsza kolejność nie bardzo, należy pamiętać że w tym głosowaniu chodzi o występ a nie czy się nam podoba twórczość danego artysty.
@DEMONzSZAFY: Ogólnie wydaje mi się że ten konkurs to jedna wielka porażka, gdyż ilość głosów która jest oddawana w stosunku do ilości osób która jest festiwalu jest śmiesznie niska.
No co? Szumański na małej scenie dał świetny koncert i było mnóstwo ludzi, mimo ulewy. Ja bawiłem się dobrze
¯\(ツ)/¯
@DEMONzSZAFY: Na koncert Royal Republic poszedłem od niechcenia i przyznaję, że bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli więc życzę im tego bączka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z polskich liczyłem na Lady Pank bo poza skrzeczącym Panasewiczem sądzę, że zagrali dobrze. No i trochę żałuję że nie zobaczyłem Szumańskiego bo skoro tak głosy łapie to też ewidentnie musiał to być dobry koncert.

Btw. ja nie wiem kto i co w
  • 0
@barto142 na Szumańskim nie byłem bo znam tylko balladę o cyckach i to nie mój gust. Royal Republic nie kojarzę ale jeśli wygrają to się zaznajomię. Lady Pank to totalnie nie mój gust i specjalnie oddaliłem się od sceny gdy grali ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dla mnie generalnie czołówka bączka (polskiego) to niefajna bo preferuję metal ale wiadomo że o gustach się nie dyskutuje
@DEMONzSZAFY: Ostatecznie jak wiadomo demokracja jest fajna gdy jest po naszemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi LP akurat leży, Panasewicz nie brzmiał najlepiej ale jakie to miało znaczenie gdy tłum śpiewał