Wpis z mikrobloga

Wiadomo można heheszkować z Odyna.
Ale w sumie sklep mają fajny, w chodzisz mówisz co chcesz, dostajesz do ręki, sprawdzają przy Tobie sprzęt, pytają sie odrazu czy ogarniasz czy potrzebna pomoc i że w razie problemów technicznych albo problemów z ogarnięciem wykrywacza to można śmiało dzwonić. No i rabacik dali. Ale jest jeden minus, jak kupowałem atrexa to dostałem dwa kubeczki, jak kupowałem pointera to też. A za kupno versy nie dostałem kubeczków ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#odyn
XXXBorisGromow24cmXXX - Wiadomo można heheszkować z Odyna.
Ale w sumie sklep mają faj...

źródło: image_picker_FD280E54-C708-4368-8566-3F32BB6DFD2F-33238-00001FACC01F3142

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: troche heheszków na wykopie jest z Odyna ale sklep z bratem ogarnęli i w sumie dzięki temu na kanale nie ma żadnego reklamowania oprócz swojego asortymentu. Ktoś chce go wesprzeć to może sobie coś kupić w sklepie.
  • Odpowiedz
Odyn jaki jest taki jest, ale przy bliższym poznaniu jest normalnym człowiekiem. Wykopkow rzopa piecze, że komuś wyszło coś w życiu i w jakiś sposób prowadzi bez stresowe życie. Klasyka gatunku, komuś cos wyjdzie to gnoic tfu tfu wam na te pryszczate gęby. Blondyn to inna para kaloszy, nie da się strawić o yanku wicemistrz polski to już nawet nie wspomnę.
  • Odpowiedz
@dawid131: odyn to nawet nie potrafi ogarnać wykrywacza z którym biega, a ty o ogarnianiu sklepu.
Wszystko zasługa brata. Do tego wielokrotnie im pisałem co mają zrobić ze sklepem żeby pracowało się łatwo i przyjemnie. A oni dalej biegają z zamówieniami na kartkach papieru.
  • Odpowiedz
@owalneYeti: Nie trudno zgadnąć, że większość wykopków to takie osobniki jak pewien wypopkowy mikol, który za stalkowanie patusa youtuberowego dostał liścia na ogar pod złotymi łukami w pewnym mieście powiatowym( ͡º ͜ʖ͡º). Na szczęście luj od patusa zadziałał prawidłowo i chłop nawet napisał przeprosiny na tym portalu xD
  • Odpowiedz
@XXX_Boris_Gromow_24cm_XXX: Spoko, ale nalezy sobie zadać pytanie co wkłada Odyn w ten sklep oprócz pseudonimu i kilku spakowanych paczek jak przypadkiem jest na miejscu? Nic, wszystko organizują elfy, gejmen i młody, i tu rzeczywiście zaangażowania odmówić im nie można.
Mało tego, gdyby Adaś zaczął tam majstrować to by spier****ł sklep koncertowo, dlatego się kręci że go tam nie ma. Widać po minach młodego jak Adaś się pojawia że to kolejny potykacz
  • Odpowiedz
@zyjZdotacji @zyjZdotacji napisz na priv jak chcesz podyskutować albo się spotkajmy bo widzę, że masz na coś chęć. Skoro potrafisz pisać tutaj w tym miejscu to zachowaj resztki honoru i napisz wiadomość prywatną. Oczywiście się nie odezwiesz bo poklasku od publiczności nie otrzymasz. Jedyne co mozesz to budować swoje ego jak yaneczek tyle, że nie zdziw się jak z wykopu Twoje dane wyjdą
  • Odpowiedz