Wpis z mikrobloga

#bitcoin #btc #gielda

Jeszcze do niedawna Feel Necessary sprzedawał "mentoringi" po 5-6 koła.
Teraz to już 8 koła ale nie na cały cykl hossy tylko na "sezon" czyli ok pół roku xD
Wróciły przy okazji farmazony jak to pieniadz fiducjarny traci wartosć nieustannie a Bitcoin jej nie traci XD, że lepiej przechowuje wartosć... XD
No przehooj gościu.
18 k pln od 1 fana rocznie, sprzeda 20 000 "mentoringów" co da mu 320 mln zł dochodu xD
Nawet jak by miałsprzedać tylko 2000 co zrobi bez problemu, to ma 32 mln zł dochodu.
Przy 5000 kompletach daje mu to 80 mln

I te jego PRAWDZIWE WIADOMOŚCI i robienie z siebie wszystkowiedzącego, dawanie porad zyciowych xD
Zwykły hazardzista któremu weszłe i który w pore odszedł od stołu.
Którego całą analiza opiera się na przykładaniu linijki do wykresu i liczeniu DNI do odbicia czy załamania, jak to było w poprzednich cyklach. xD
A frajerzy płacą za tę mowę trawe.
 • 18
 • Odpowiedz
@wuwuzela1 Mam czasem mieszane uczucia jak go oglądam ale ta cała konferencja co wleciała teraz na yt to jest takie iksde, 2 albo 3h marketingu i #!$%@? jak to on super rozgrywa hosse z przytaczaniem pochlebnych komentarzy od ludzi na mentoringu.
 • Odpowiedz
 • 0
@wuwuzela1 z jego cykliczności i wyciągania średniej arytmetycznej z długości faz rynku i ekstrapolowania tego faktycznie beka, ale hazardzistą nie można go nazwać. Chłop zaczynał od zapierdzielania na magazynie w Anglii i nie walił browarka po robocie jak by to zrobiła większość, tylko się dokształcał latami i robił wszystko żeby zarabiać więcej i inwestować skuteczniej.

Teraz ma problemy z kręgosłupem bo obsesyjnie czyta o rynku i siedzi przy kompie po naście godzin
 • Odpowiedz
 • 6
albo 3h marketingu i #!$%@? jak to on super rozgrywa hosse z przytaczaniem pochlebnych komentarzy od ludzi na mentoringu.

Odpowiedz


@czerrwiec: Jeszcze moment i znowu zacznie #!$%@?ć jak to on robiłkariere w uk jebiąć w magazynie a potem będac tam brygadzista, jak to dorabiał się siana na kawalerki xd gdy jego znajomi studiowali.
Jak to wg niego nauka i studia nie mają sensu bo nic nie dają.

I te jego frazesy,
 • Odpowiedz
 • 2
@czerrwiec: Mieszane uczucia. STrategia tego typa to po prostu mierzenie od linijki po ilu dniach i tygodniach były duże ruchy, zwroty na notowaniach i nic więcej. Cała reszta to marketing do #!$%@? kursów. Jako, że gosć nie ma zarejestrowanej żadnej działalności skzoleniowej to sie wycfanił i kupująć jego produkt klikasz na "zatrudnij mnie" xd

Miał gościu juz od listopada nie sprzedawać kursów ale jak zobacyzł jak wybiło notowania po wejściu ETF
 • Odpowiedz
@wuwuzela1: sam znam ludzi co mają w kilka osób kurs wykupiony i włożone w giełdę po 200-300 tyś zł gotówki. Dla nich jest jak guru. Normalnie klapki na oczy. Ale dzięki temu nie robią głupich ruchów. Ludzie sie napalają na szybki zysk. A krypto to jak giełda gdzie ktoś musi stracić a ktoś zarobić.
 • Odpowiedz
@wuwuzela1: smiechlem z Feel Necessary xD jak to czytalem po raz pierwszy to nie zwrocilem uwagi dokladnie na ta nazwe i mialem pozniej pytac o kim mowa i czy to jakis nowy rak na polskim krypto ale potem przeczytalem 2 raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz