Wpis z mikrobloga

Hej mireczki!
Na bank ktoś już coś takiego stworzył przede mną, ale #chwalesie bo w #webdev nie siedzę, a całkiem fajnie wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż zrobiłem bardzo proste rozszerzenie dodające statystykę plusujących dany wpis według koloru (zielonki, pomarańczki, bordo).

Użytkownicy Firefoxa mogą zainstalować dodatek tutaj, a do przeglądarek na silniku chromium trzeba pobrać paczkę i zainstalować ręcznie, bo Google jest pazerny i każe płacić wpisowe na web store ( ͡° ʖ̯ ͡°) na Safari nie testowałem, ale też powinno działać, mam nadzieję ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#wykop #programowanie #programista15k #programista0k #tworczoscwlasna
  • 13
  • Odpowiedz
@DROP_TABLE_Usernames: Fajny dodatek. Chociaż widać w kodzie, że pisał to ktoś bardzo niedoświadczony (ew. doświadczony, ale pisał to byle jak, byle było ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Z rzeczy, które rzucają się od razu w oczy:

- pobieranie w kółko tych samych elementów z DOM, zamiast wrzucać je do zmiennej (chociażby "mirko-stats-main-div", gdzie w każdym warunku pobierasz length od nowa),
- korzystanie z pętli w setInterval, gdzie
  • Odpowiedz
@DROP_TABLE_Usernames fajny projekcik, robi coś użytecznego i ma potencjał na rzeczywistych użytkowników. Idealny sposób na naukę web devu wybrałeś.

@topowyProgramista7 to może w takim razie niech Malala wreszcie zapostuje swojego githuba to wszyscy ocenimy jego kod, bo nie żeby coś ale rzucać słowami to każdy potrafi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz